Як бандерштатівці у футбол грали
Футбольний турнір розпочався на «Бандерштаті-2017» зранку другого фестивального дня.
Помірятися силами у турнірі «гри мільйонів» виявило бажання 10 команд. Спочатку їх було розділено на 5 пар, до півфіналу ж пройшло лише 3 команди за додатковими показниками. Зазначимо також, що поєдинки тривали 2 тайми по 10 хвилин, а у складі кожної команди було 5 гравців: 4 в полі та голкіпер.
Незважаючи на шалену спеку, команди демонстрували неабиякі швидкості та майстерність. За результатами відбіркових поєдинків, до ½ пройшли команди «Медпункт», «Вій» та «RockStar».
Фінальний же поєдинок, у якому зустрілися «Медпункт» та «Вій» завершився перемогою перших з рахунком 3:0. До слова, команду-переможця можна сміливо називати збірною командою західної України, адже до їхнього складу входять представники фактично усіх областей західного регіону.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Помірятися силами у турнірі «гри мільйонів» виявило бажання 10 команд. Спочатку їх було розділено на 5 пар, до півфіналу ж пройшло лише 3 команди за додатковими показниками. Зазначимо також, що поєдинки тривали 2 тайми по 10 хвилин, а у складі кожної команди було 5 гравців: 4 в полі та голкіпер.
Незважаючи на шалену спеку, команди демонстрували неабиякі швидкості та майстерність. За результатами відбіркових поєдинків, до ½ пройшли команди «Медпункт», «Вій» та «RockStar».
Фінальний же поєдинок, у якому зустрілися «Медпункт» та «Вій» завершився перемогою перших з рахунком 3:0. До слова, команду-переможця можна сміливо називати збірною командою західної України, адже до їхнього складу входять представники фактично усіх областей західного регіону.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
ЗСУ пошкодили російський паром «Славянин» у порту «Кавказ»
Сьогодні 20:24
Сьогодні 20:24
Реконструкція напірного каналізаційного колектора: «Луцькводоканал» та ЮНІСЕФ посилюють співпрацю
Сьогодні 20:05
Сьогодні 20:05
На Дніпропетровщині помер Захисник з Волині Микола Федончук
Сьогодні 19:46
Сьогодні 19:46
Йшов освіжитися до Лаври. Росіянин, якого затримали на Волині, – про те, як перетнув кордон
Сьогодні 19:08
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:08
Посеред ночі здавали рідкісну кров: луцькі патрульні допомогли медикам перинатального врятувати життя породіллі
Сьогодні 17:52
Сьогодні 17:52
У Луцьку посеред дороги перекинулася фура. Фото
Сьогодні 17:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:17
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.