Впевнена перемога волинських «ходаків»
![](/resize/450x315/r/files/news/2015/06-15/156741/676767676.jpg)
Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (спортивна ходьба на 20 км), на якому впевнено перемогли волинські спортсмени, відбувся 13 червня у місті Олександрія Кіровоградської області.
Серед чоловіків перше місце зайняв майстер спорту України міжнародного класу Іван Лосев (учень ШВСМ, тренер – заслужений тренер України Степан Борисюк).
Серед жінок першою була майстер спорту України міжнародного класу Надія Боровська (ШВСМ, «Спартак», тренер – Микола Калитка), а також її успіх підтримала ще одна волинянка, яка стала «срібною» призеркою – майстер спорту України міжнародного класу Олена Шумкіна (ШВСМ, тренер – заслужений тренер України Степан Борисюк).
Серед молоді «золото» чемпіонату виборола майстер спорту України Валентина Мирончук (ШВСМ, «Спартак», тренер – заслужений тренер України Володимир Яловик).
В загальнокомандному заліку збірна команда Волинської області впевнено зайнята перше місце.
За підсумками змагань Іван Лосев, Надія Боровська та Олена Шумкіна будуть представляти Україну на чемпіонаті світу з легкої атлетики, який відбудеться в серпні в Китаї, а Валентина Мирончук буде представляти державу на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед молоді, який відбудеться в липні в Естонії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Серед чоловіків перше місце зайняв майстер спорту України міжнародного класу Іван Лосев (учень ШВСМ, тренер – заслужений тренер України Степан Борисюк).
Серед жінок першою була майстер спорту України міжнародного класу Надія Боровська (ШВСМ, «Спартак», тренер – Микола Калитка), а також її успіх підтримала ще одна волинянка, яка стала «срібною» призеркою – майстер спорту України міжнародного класу Олена Шумкіна (ШВСМ, тренер – заслужений тренер України Степан Борисюк).
Серед молоді «золото» чемпіонату виборола майстер спорту України Валентина Мирончук (ШВСМ, «Спартак», тренер – заслужений тренер України Володимир Яловик).
В загальнокомандному заліку збірна команда Волинської області впевнено зайнята перше місце.
За підсумками змагань Іван Лосев, Надія Боровська та Олена Шумкіна будуть представляти Україну на чемпіонаті світу з легкої атлетики, який відбудеться в серпні в Китаї, а Валентина Мирончук буде представляти державу на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед молоді, який відбудеться в липні в Естонії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.