Волинський легкоатлет розповів про чемпіонат світу у Катарі
![](/resize/450x253/r/files/news/2014/11-24/137013/lN8opmMkUyE.jpg)
У столиці Катару, місті Доха, відбувся чемпіонат світу на дистанцію 100 кілометрів. 21 листопада участь у змаганнях взяло 350 учасників, серед яких був і волинянин Олександр Головницький.
До омріяного фінішу дісталося на 120 спортсменів менше, аніж стартувало – трапилося це через складність траси. У підсумку найпершим пробіг атлет з США (результат 6 год, 3 хв), другим став швед, третім – іспанець. Ковельчанин перетнув фінішну лінію вісімнадцятим (7.08).
Про свої враження від Катару Олександр розповів Інформаційному агентству Волинські Новини:
– Здивувало, що корінні мешканці столиці країни фактично не працюють, а переважно байдикують. Якщо раптом і працюють, то не більше чотирьох годин на добу. Замість них виконують роботу іноземці. У нашому готелі (на фото) підробляв хлопчина із Сум. Заробітчани отримують в середньому 600-800 доларів, що для місцевих не є великою зарплатою.
Щодо погоди, то температура у дні нашого перебування становила 28 градусів тепла, але відчувалася сильна вологість, – повідомив волинський легкоатлет.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
До омріяного фінішу дісталося на 120 спортсменів менше, аніж стартувало – трапилося це через складність траси. У підсумку найпершим пробіг атлет з США (результат 6 год, 3 хв), другим став швед, третім – іспанець. Ковельчанин перетнув фінішну лінію вісімнадцятим (7.08).
Про свої враження від Катару Олександр розповів Інформаційному агентству Волинські Новини:
– Здивувало, що корінні мешканці столиці країни фактично не працюють, а переважно байдикують. Якщо раптом і працюють, то не більше чотирьох годин на добу. Замість них виконують роботу іноземці. У нашому готелі (на фото) підробляв хлопчина із Сум. Заробітчани отримують в середньому 600-800 доларів, що для місцевих не є великою зарплатою.
Щодо погоди, то температура у дні нашого перебування становила 28 градусів тепла, але відчувалася сильна вологість, – повідомив волинський легкоатлет.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.