Волинські веслувальники показали «вражаючі результати»
![](/resize/450x222/r/files/news/2015/09-21/166017/788561d7f1b328353135b04bbd7f67ce1442775291.jpg)
Попри недостатню фінансову підтримку волинські спортсмени продовжують демонструвати високі результати – чотири золотих медалі привезли веслувальники з чемпіонату Європи серед молоді та юніорів.
Про це йшлося під час оперативної наради в голови облдержадміністрації 21 вересня.
Як повідомив Володимир Гунчик, 17-20 вересня у румунському місті Басков відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках та каное серед молоді та юніорів. Під час чемпіонату дуже успішно виступили волинські веслувальники. Так, Богдан Чабан був першим на дистанціях 1000 та 500 метрів. Серед юніорів у складі каное-четвірки Богдан Чабан та Віктор Свиридюк стали кращими на дистанції 500 метрів. Волинські спортсмени привезли з чемпіонату з веслування на байдарках та каное серед молоді та юніорів чотири золотих медалі.
Посадовець відзначив, що пропри проблеми із фінансуванням та підтримкою, спортсмени показують високий дух, відстоюють честь волинського спорту. Відтак, у проекті бюджету 2016 року пропонують передбачити серйозну фінансову підтримку спортсменів та персональні стипендії для них, адже результати виступів волинських спортсменів 2015 року «вражаючі».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час оперативної наради в голови облдержадміністрації 21 вересня.
Як повідомив Володимир Гунчик, 17-20 вересня у румунському місті Басков відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках та каное серед молоді та юніорів. Під час чемпіонату дуже успішно виступили волинські веслувальники. Так, Богдан Чабан був першим на дистанціях 1000 та 500 метрів. Серед юніорів у складі каное-четвірки Богдан Чабан та Віктор Свиридюк стали кращими на дистанції 500 метрів. Волинські спортсмени привезли з чемпіонату з веслування на байдарках та каное серед молоді та юніорів чотири золотих медалі.
Посадовець відзначив, що пропри проблеми із фінансуванням та підтримкою, спортсмени показують високий дух, відстоюють честь волинського спорту. Відтак, у проекті бюджету 2016 року пропонують передбачити серйозну фінансову підтримку спортсменів та персональні стипендії для них, адже результати виступів волинських спортсменів 2015 року «вражаючі».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722925471)
ом
Показати IP
22 Вересня 2015 22:23
тарас ефимич респект и уважуха
90 пакетиків на місяць: волинянин доводить, що сам вживав наркотики, а не продавав їх
Сьогодні 09:01
Сьогодні 09:01
В Ірландії різко скоротять виплати українським біженцям
Сьогодні 07:39
Сьогодні 07:39
У Польщі 77% новостворених підприємств належать українцям
Сьогодні 06:41
Сьогодні 06:41
Справжнє «обличчя» Баха ожило: науковці відновили риси композитора з суперечливого черепа
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
Помер лауреат Нобелівської премії з фізики Лі Цзундао
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.