Волинські легкоатлети домовляються про міжнародну матчеву зустріч
![](/resize/450x253/r/files/news/2015/12-10/173446/kon12.jpg)
Керівництво Федерації легкої атлетики Волинської області розпочало перемовини про проведення у Луцьку міжнародної матчевої зустрічі з легкої атлетики.
Цими днями у Бресті та Замості президент ФЛАВ Володимир Рудюк та старший тренер ФЛАВ Петро Чикида зустрілися із відповідно білоруськими та польськими колегами й запросили їхні команди приїхати до Луцька.
Одноденний легкоатлетичний турнір заплановано провести на початку травня 2016 року на стадіоні «Авангард». У його програмі будуть найбільш видовищні види легкої атлетики, які допоможуть збільшити цікавість лучан до легкої атлетики – усі види стрибків, короткі і середні бігові дистанції, естафети.
«Легкоатлети з Бреста та Замостя прийняли наше запрошення на турнір. Наразі ми працюватимемо із колегами з Молдови, Любліна і Прибалтики, аби й вони приїхали до Луцька навесні наступного року. У матчевій зустрічі змагатимуться орієнтовно 8 команд, плануємо, що Україну представлятимуть збірні Волині, Рівненської та Львівської областей», - розповів президент Федерації легкої атлетики Волинської області Володимир Рудюк.
Крім того, навесні 2016 року на реконструйованому «Авангарді» очікують ще одні представницькі змагання – міжнародну матчеву зустріч юнацьких національних збірних України, Туреччини та Білорусії, яка орієнтовно відбудеться 24 квітня. А на червень запланований чемпіонат України з легкої атлетики, на якому відбиратимуть учасників збірної країни на Літню Олімпіаду-2016. Цими днями на «Авангарді» розпочалася сертифікація спортивної споруди.
ЧИТАТИ ЩЕ: ПОЧАТОК ВЕЛИКОГО ШЛЯХУ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ НА ВОЛИНІ. ВІДЕО
На фото: Володимир Рудюк та Петро Чикида під час зустрічей у польському Замості
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Цими днями у Бресті та Замості президент ФЛАВ Володимир Рудюк та старший тренер ФЛАВ Петро Чикида зустрілися із відповідно білоруськими та польськими колегами й запросили їхні команди приїхати до Луцька.
Одноденний легкоатлетичний турнір заплановано провести на початку травня 2016 року на стадіоні «Авангард». У його програмі будуть найбільш видовищні види легкої атлетики, які допоможуть збільшити цікавість лучан до легкої атлетики – усі види стрибків, короткі і середні бігові дистанції, естафети.
«Легкоатлети з Бреста та Замостя прийняли наше запрошення на турнір. Наразі ми працюватимемо із колегами з Молдови, Любліна і Прибалтики, аби й вони приїхали до Луцька навесні наступного року. У матчевій зустрічі змагатимуться орієнтовно 8 команд, плануємо, що Україну представлятимуть збірні Волині, Рівненської та Львівської областей», - розповів президент Федерації легкої атлетики Волинської області Володимир Рудюк.
Крім того, навесні 2016 року на реконструйованому «Авангарді» очікують ще одні представницькі змагання – міжнародну матчеву зустріч юнацьких національних збірних України, Туреччини та Білорусії, яка орієнтовно відбудеться 24 квітня. А на червень запланований чемпіонат України з легкої атлетики, на якому відбиратимуть учасників збірної країни на Літню Олімпіаду-2016. Цими днями на «Авангарді» розпочалася сертифікація спортивної споруди.
ЧИТАТИ ЩЕ: ПОЧАТОК ВЕЛИКОГО ШЛЯХУ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ НА ВОЛИНІ. ВІДЕО
На фото: Володимир Рудюк та Петро Чикида під час зустрічей у польському Замості
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Біля берегів Бразилії знайшли «кокаїнових акул»
Сьогодні 00:17
Сьогодні 00:17
25 липня: свята, події, факти. Міжнародний день червоних туфель та Міжнародний день здоров’я, щастя і гіпнозу
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Через екстремальну спеку в Греції – спалах коронавірусу. Є смертельні випадки
24 Липня 2024 23:41
24 Липня 2024 23:41
Пішохід раптово вискочив на дорогу: за смертельну ДТП судили 28-річного волинянина
24 Липня 2024 23:22
24 Липня 2024 23:22
В одному з підрозділів на Харківщині сталася стрілянина: є загиблі та поранені
24 Липня 2024 23:04
24 Липня 2024 23:04
Лучанин став першим українським футболістом, який забив на Олімпійських іграх
24 Липня 2024 22:45
![](/public/images/logo.png)
24 Липня 2024 22:45
Українці матимуть мобільний зв’язок та інтернет під час відключень світла
24 Липня 2024 22:30
24 Липня 2024 22:30
Чотири педагогині з Волині стали переможницями Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»
24 Липня 2024 22:11
24 Липня 2024 22:11
«Вони не знають російської мови, не розуміють один одного», – військовий з Луцька про найманців в армії РФ
24 Липня 2024 21:53
24 Липня 2024 21:53
Гонконг перетворився на ключового пособника Росії в обході санкцій
24 Липня 2024 21:35
24 Липня 2024 21:35
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.