Волинська веслувальниця обігнала росіян
![](/resize/450x450/r/files/news/2015/06-16/156871/komanda (1).jpg)
Лучанка Марія Повх в екіпажі байдарки-четвірки разом з Марією Кічасовою, Анастасією Тодоровою та Інною Грищун на Європіаді в Баку на дистанції 500 метрів фінішувала на шостому місці – 1:35.325.
Найкращий результат показав квартет з Угорщини – 1.32,417. «Срібло» завоювали німецькі спортсменки – 1.33,312, третє місце зайняла Польща – 1.33,979. Цікаво, що російська команда прийшла сьомою, відставши від українок на 0,302 секунди.
Нагадаємо, цьогоріч український квартет здобув «срібло» на Чемпіонаті Європи.«Це задовільний результат, якщо врахувати, що німкені на Чемпіонаті Європи не виступали і угорки. Це фактично той результат, що може бути на Олімпіаді в Бразилії, бо європейські каное-четвірки найсильніші в світі. Звичайно, могли виступити й краще, та в нашому спорті дуже багато залежить від матеріальної частини, а саме від човна. А наші дівчата йшли на старому човні, якому вже вісім років. У держави немає грошей на новий, а це 10 тисяч євро», - розповідає заслужений тренер України Тарас Шевченко.Зазначимо, на перших Європейських Олімпійських іграх на Марію Повх ще чекає виступ у фіналі на байдарці-двійці разом з Анастасією Тодоровою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Найкращий результат показав квартет з Угорщини – 1.32,417. «Срібло» завоювали німецькі спортсменки – 1.33,312, третє місце зайняла Польща – 1.33,979. Цікаво, що російська команда прийшла сьомою, відставши від українок на 0,302 секунди.
Нагадаємо, цьогоріч український квартет здобув «срібло» на Чемпіонаті Європи.«Це задовільний результат, якщо врахувати, що німкені на Чемпіонаті Європи не виступали і угорки. Це фактично той результат, що може бути на Олімпіаді в Бразилії, бо європейські каное-четвірки найсильніші в світі. Звичайно, могли виступити й краще, та в нашому спорті дуже багато залежить від матеріальної частини, а саме від човна. А наші дівчата йшли на старому човні, якому вже вісім років. У держави немає грошей на новий, а це 10 тисяч євро», - розповідає заслужений тренер України Тарас Шевченко.Зазначимо, на перших Європейських Олімпійських іграх на Марію Повх ще чекає виступ у фіналі на байдарці-двійці разом з Анастасією Тодоровою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1721134349)
Анатоль_
Показати IP
16 Червня 2015 11:26
Отож!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721134349)
Йух
Показати IP
16 Червня 2015 11:28
Молодцы конечно. Ну вот на кой сюда россиянок приплели?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721134349)
Анонім
Показати IP
16 Червня 2015 11:45
Ось Росія жодного кредиту МВФ немає от молодці, не зрівнятися з Україною... що там веслування..головне правильно з гірчинкою статтю назвати(((
Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
У болгарському місті знайшли мертвим громадянина України
Сьогодні 13:56
Сьогодні 13:56
У Луцьку через п'яного водія зіткнулося чотири автомобілі
Сьогодні 13:07
Сьогодні 13:07
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.