Волинська дзюдоїстка виступила на ЧС в Челябінську
![](/resize/450x291/r/files/news/2014/09-08/129692/T.jpg)
У російському Челябінську рівненсько-волинська дзюдоїстка Анастасія Турчин не зуміла завоювати медалі для збірної України на Чемпіонаті світу.
У передостанній день змагань Анастасія Турчин (вагова категорія до 78 кілограмів) програла вже у своїй першій сутичці проти іспанки Лайї Таларн. Таким чином волинянка завершила виступ на світовій першості на стадії 1/16 фіналу.
Зазначимо, в активі української збірної є лише одна бронзова нагорода Георгія Зантарая у ваговій категорії до 66 кілограмів. У турнірі брало участь 639 спортсменів зі 110 країн.
- Анастасія Турчин була єдиною представницею Волині на світовій першості, тому за неї ми дуже сильно вболівали, - розповідає віце-президент Федерації дзюдо Волині Олександр Грицуняк. - На жаль, результат нас не втішив. Але ж вона тільки перший рік виступає в дорослій віковій категорії. Їй ще потрібний час і довгі години напружених тренувань. У цієї спортсменки є великі перспектива і потенціал. Надіємося, вона принесе для нас ще не одну медаль.
Нагадаємо, у липні Турчин виборола «золото» на етапі Кубка Європи з дзюдо в Угорщині.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У передостанній день змагань Анастасія Турчин (вагова категорія до 78 кілограмів) програла вже у своїй першій сутичці проти іспанки Лайї Таларн. Таким чином волинянка завершила виступ на світовій першості на стадії 1/16 фіналу.
Зазначимо, в активі української збірної є лише одна бронзова нагорода Георгія Зантарая у ваговій категорії до 66 кілограмів. У турнірі брало участь 639 спортсменів зі 110 країн.
- Анастасія Турчин була єдиною представницею Волині на світовій першості, тому за неї ми дуже сильно вболівали, - розповідає віце-президент Федерації дзюдо Волині Олександр Грицуняк. - На жаль, результат нас не втішив. Але ж вона тільки перший рік виступає в дорослій віковій категорії. Їй ще потрібний час і довгі години напружених тренувань. У цієї спортсменки є великі перспектива і потенціал. Надіємося, вона принесе для нас ще не одну медаль.
Нагадаємо, у липні Турчин виборола «золото» на етапі Кубка Європи з дзюдо в Угорщині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині надходження єдиного податку зросли у півтора раза
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
Марс приховує запаси рідкої води, що можуть покрити планету
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
Науковці знайшли нову причину раннього старіння: вона пов'язана з батьками й алкоголем
Сьогодні 00:22
Сьогодні 00:22
14 серпня: свята, події, факти. Всесвітній день каліграфії, запатентовано електричний лічильник
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Нідерландець побив світовий рекорд, пройшовши босоніж майже 3,5 тисячі кілометрів
13 Серпня 2024 23:38
13 Серпня 2024 23:38
В Африці оголосили надзвичайну ситуацію через спалах віспи мавп
13 Серпня 2024 23:18
13 Серпня 2024 23:18
У Литві розкрили схему контрабанди товарів до Росії на суму майже 2 млн євро
13 Серпня 2024 23:00
13 Серпня 2024 23:00
На Волині за тиждень вилучили з водойм понад пів кілометра браконьєрських риболовних сіток
13 Серпня 2024 22:39
13 Серпня 2024 22:39
Росія може оголосити нову хвилю мобілізації через високі втрати на фронті, – Bloomberg
13 Серпня 2024 22:22
13 Серпня 2024 22:22
Волинянин ледь не сів на два роки за купівлю посвідчення водія![](/public/images/logo.png)
13 Серпня 2024 22:02
![](/public/images/logo.png)
13 Серпня 2024 22:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.