Волинська борчиня перемогла на престижному турнірі
![](/resize/450x300/r/files/news/2016/10-21/203677/2323.jpg)
Волинська борчиня Юлія Ткач перемогла на другому Всеукраїнському відкритому турнірі з вільної боротьби «Меморіал заслуженого тренера України Володимира Стадніка».
Нагадаємо, на минулорічних змаганнях Ткач теж зайняла перше місце.
Віддати шану видатному тренеру на турнір прибули не лише досвiдченi вiтчизнянi спортсменки, але й іноземки з Бiлорусі, Азербайджану, Литви та Молдови, серед яких чимало титулованих борчинь – переможців та призерів Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, Юнацьких Олімпійських ігор.
Вихованка ковельської школи боротьби Юлія Тка без проблем перемогла у своїй вазі (63 кілограми). У фіналі Юлія здолала Світлану Рижикову зі Львова.
«Ми всі - люди, і коли я виходжу на поєдинок, то щоразу страшно, незалежно чи це обласні змагання, чи Олімпійські ігри. Коли стаєш на татамі, починають труситися руки, ноги, пітніють долоні, але треба вміти себе контролювати: вдих, видих. І тут розумієш, що на цьому місці лише двоє – ти і суперник, немає кроку назад, необхідно боротися і ти борешся», — розповіла спортсменка.
Нагадаємо, волинянка перед бразильськими Олімпійськими іграми очолювала світовий рейтинг у своїй ваговій категорії 63 кілограми. А на цьогорічній Олімпіаді в Ріо Ткач припинила виступ на стадії 1/8 фіналу. На початку 2016 Юлія виборола срібло на Чемпіонаті Європи.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, на минулорічних змаганнях Ткач теж зайняла перше місце.
Віддати шану видатному тренеру на турнір прибули не лише досвiдченi вiтчизнянi спортсменки, але й іноземки з Бiлорусі, Азербайджану, Литви та Молдови, серед яких чимало титулованих борчинь – переможців та призерів Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, Юнацьких Олімпійських ігор.
Вихованка ковельської школи боротьби Юлія Тка без проблем перемогла у своїй вазі (63 кілограми). У фіналі Юлія здолала Світлану Рижикову зі Львова.
«Ми всі - люди, і коли я виходжу на поєдинок, то щоразу страшно, незалежно чи це обласні змагання, чи Олімпійські ігри. Коли стаєш на татамі, починають труситися руки, ноги, пітніють долоні, але треба вміти себе контролювати: вдих, видих. І тут розумієш, що на цьому місці лише двоє – ти і суперник, немає кроку назад, необхідно боротися і ти борешся», — розповіла спортсменка.
Нагадаємо, волинянка перед бразильськими Олімпійськими іграми очолювала світовий рейтинг у своїй ваговій категорії 63 кілограми. А на цьогорічній Олімпіаді в Ріо Ткач припинила виступ на стадії 1/8 фіналу. На початку 2016 Юлія виборола срібло на Чемпіонаті Європи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Чому одних людей комарі кусають постійно, а інших – ні?
Сьогодні 00:11
Сьогодні 00:11
8 серпня: свята, події, факти. День військ зв’язку в Україні та Міжнародний день кота![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Рекордна хвиля тепла в Антарктиді: температура піднялася на 30 градусів вище за норму
7 Серпня 2024 23:36
7 Серпня 2024 23:36
У луцькому дитсадку замінять старі вікна![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 23:27
![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 23:27
Громади Волині залучили майже 5 мільярдів гривень податків
7 Серпня 2024 23:09
7 Серпня 2024 23:09
У Луцьку судять уродженця Азербайджану за крадіжки в «Єві» та «Аврорі»
7 Серпня 2024 22:51
![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 22:51
Померла зірка фільму «Чорна пантера»
7 Серпня 2024 22:32
7 Серпня 2024 22:32
Арештовану деревину волинського лісництва продають за 20 мільйонів
7 Серпня 2024 22:14
![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 22:14
Волинянка Марія Повх кваліфікувалася у півфінал третьої поспіль Олімпіади з веслування на байдарці
7 Серпня 2024 21:55
7 Серпня 2024 21:55
«Лабораторний експеримент»: в ОП вперше прокоментували події в Курській області
7 Серпня 2024 21:36
7 Серпня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.