«Волинська бандьоха» потрапила до Української Стрітбольної Ліги
![](/resize/450x300/r/files/news/2015/07-07/158975/YlNSUN-LCKA.jpg)
Днями Львів перетворився на неймовірне баскетбольне дійство. У рамках фестивалю екстремальних вуличних видів спорту "Yarych Street Fest" відбувся відбірковий турнір Української Стрітбольної Ліги 3х3 під егідою FIBA. Для участі в змаганнях на площі перед Оперним театром зібралися команди з усіх куточків України. З перемогою додому повернулися лучани. Про це йдеться на сайті Streetball.in.ua.
Масштабне дійство в центрі Львова в рамках щорічного вуличного фестивалю "Yarych Street Fest" щороку б'є рекорд по кількості команд. Цього разу на площі перед оперним театром їх зібралося вж 123! Львів, Київ, Стамбул, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Чернівці, Черкаси, Ужгород, Богородчани, Рівне, Тернопіль, Миколаїв, Свалява, Хмельницький, Червоноград, Новий Розділ, Коломия, Яворів, Антрацит, Золочів, Дрогобич, Моршин, Болехів, Сторожинець, Снятин, Дубно, Мукачево, Бучач, Зборів, Самбір, Сарни - це далеко не повний перелік міст, предтавники яких боролися за путівки до Фіналу УСЛ 3х3, призи та грошові нагороди в чоловічій, юнацькій та жіночій категоріях.
Луцька команда Волинська бандьоха (Дмитро Кунчик, Павло Масицький, Дейна Максим, Іван Мисковець) стала переможцями юнацької категорії, виборовши перше місце.
До слова, Луцьк на відбірковому турнірі представляли три команди: у категорії до 18 років команди Black Jack і Волинська бандьоха, та старша категорія - команда Шарашкіна кантора (Федчук Едуард, Шелуха Артем, Швагринський Дмитро, Антон Давидюк).
На жаль, команда Black Jack не пройшла групового етапу, а старша команда зайняла 4 місце.
Переможці юнацького турніру отримують право грати у Фіналі УСЛ 3х3 2015. Іншим командам нараховуються очки рейтингу УСЛ 3х3.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Масштабне дійство в центрі Львова в рамках щорічного вуличного фестивалю "Yarych Street Fest" щороку б'є рекорд по кількості команд. Цього разу на площі перед оперним театром їх зібралося вж 123! Львів, Київ, Стамбул, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Чернівці, Черкаси, Ужгород, Богородчани, Рівне, Тернопіль, Миколаїв, Свалява, Хмельницький, Червоноград, Новий Розділ, Коломия, Яворів, Антрацит, Золочів, Дрогобич, Моршин, Болехів, Сторожинець, Снятин, Дубно, Мукачево, Бучач, Зборів, Самбір, Сарни - це далеко не повний перелік міст, предтавники яких боролися за путівки до Фіналу УСЛ 3х3, призи та грошові нагороди в чоловічій, юнацькій та жіночій категоріях.
Луцька команда Волинська бандьоха (Дмитро Кунчик, Павло Масицький, Дейна Максим, Іван Мисковець) стала переможцями юнацької категорії, виборовши перше місце.
До слова, Луцьк на відбірковому турнірі представляли три команди: у категорії до 18 років команди Black Jack і Волинська бандьоха, та старша категорія - команда Шарашкіна кантора (Федчук Едуард, Шелуха Артем, Швагринський Дмитро, Антон Давидюк).
На жаль, команда Black Jack не пройшла групового етапу, а старша команда зайняла 4 місце.
Переможці юнацького турніру отримують право грати у Фіналі УСЛ 3х3 2015. Іншим командам нараховуються очки рейтингу УСЛ 3х3.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1723432921)
Волинянин
Показати IP
7 Липня 2015 14:17
Ну хоть хтось прославляє Волинь.
Молодці!!! Так тримати!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723432921)
Андрій
Показати IP
7 Липня 2015 14:51
Так дійсно молодці!!! Вітаю. До Волинянин - стрітболісти це, нащастя, не єдині спортсмени, які прославляють Волинь. А як же футболісти, легкоатлети, важкоатлети, велосипедисти, веслувальники, плавці, борці та ... Знаєш таке висловлювання "хоть хтось прославляє Волинь" доволі не обєктивне та принижує інших відомих спортсменів!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723432921)
Бос до Андрій
Показати IP
7 Липня 2015 15:17
Стрітбол - це вид спорту , який тільки розвивається в Україні зокрема у Луцьку.
Думаю Волинянин це мав на увазі.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723432921)
Анонім
Показати IP
7 Липня 2015 16:35
Хлопці прогресують і це радує. Молодці.
Мав допомагати батькам-пенсіонерам: волинянина посадили на три роки, бо не взяв повістку![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:18
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:18
Свідчить про давні практики управління водою: в Індії виявили тисячолітній трубопровід
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
Лучанин обікрав магазин, а вдома тримав патрони до пістолета. Як його покарали![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 23:35
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 23:35
Звичайна нісенітниця: Лукашенко збрехав про українські дрони над Білоруссю
11 Серпня 2024 23:07
11 Серпня 2024 23:07
У Нововолинську вдруге провели змагання для малюків «Забіг у повзунках»
11 Серпня 2024 22:39
11 Серпня 2024 22:39
Авто влетіло у дерево: в Луцькому районі – ДТП
11 Серпня 2024 22:11
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 22:11
Завтра Ковель прощатиметься з 26-річним майором Борисом Степанюком
11 Серпня 2024 21:43
11 Серпня 2024 21:43
Заплатить 51 тисячу за підробку документів: підприємець намагався виїхати в Польщу через «Устилуг»![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 21:15
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 21:15
У Нововолинську розгорнули найбільший вʼязаний прапор України
11 Серпня 2024 20:47
11 Серпня 2024 20:47
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.