• EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.56 10.75

«Волиньбаскет» здобув важку перемогу в Алчевську

7 Квітня 2013 18:53
«Університет-Волиньбаскет» переміг в Алчевську у другому матчі 16 туру «Коксохім-Сталь» - 89:84.

Гра відбулася у рамках чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд Вищої ліги сьогодні, 7 квітня.

У першій грі волиняни поступилися алчевцям. Тож необхідно було брати реванш, і наші баскетболісти взялися за справу у же в першій чверті – 22:20 на користь «Волиньбаскету». Другу десятихвилинку «диктували» гості з Луцька, і розрив сягнув 16 очок. У другій половині гри господарі дещо оговталися і наприкінці поєдинку скоротили відставання до 5 очок. Для волинян суботній день не повторився, коли на останніх хвилинах підопічні Сергія Смітюха втратили перемогу. У підсумку перемога «Волиньбаскету» 89:84 (20 – 22, 17 – 31, 20 – 19, 27 – 17).

Найкращими гравцями у складі волинян стали Олександр Коровяков, на рахунку якого 17 влучних кидків та 7 результативних передач, і Дмитро Швагрнський, який зробив «дабл-дабл» - 12 очок і 10 підбирань.

Наступні ігри ««Університет-Волиньбаскет» зіграє в Одесі проти місцевого «Торнадо» 10 та 11 квітня.