«Волинь» зіграла внічию з «Динамо-2»
![](/files/news/2008/10-12/2134-1u.jpg)
Луцька «Волинь» у 13-му турі Чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги 11 жовтня на своєму полі не змогла перемогти київське «Динамо-2», – повідомляє репортер «Волинських новин».
Динамівці серйозно підійшли до цього поєдинку, завчасу прибувши до Луцька.
Матч розпочався досить жваво, за деякої преваги волинян, які раз-по-раз турбували кіпера киян Кичака. Однак фатальною для команди Кварцяного стала 30-та хвилина, коли небезпечна комбінація гостей змусила Паламарчука вибити м’яч на кутовий, подачею з якого Коркішко влучає у дальній кут воріт.
Зрівняти рахунок нашим футболістам вдалось на 73-й хвилині, Степанов у стилі Коельо з 40 метрів сильним ударом відправляє м’яч у дальню дев’ятку. В час, що залишився, волиняни практично всією командою пішли на штурм воріт динамівців, які, як могли, затягували час, однак матч так і закінчився нічиєю 1–1.
Після цього матчу «Волинь» з 22 очками залишилась на четвертому місці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Динамівці серйозно підійшли до цього поєдинку, завчасу прибувши до Луцька.
Матч розпочався досить жваво, за деякої преваги волинян, які раз-по-раз турбували кіпера киян Кичака. Однак фатальною для команди Кварцяного стала 30-та хвилина, коли небезпечна комбінація гостей змусила Паламарчука вибити м’яч на кутовий, подачею з якого Коркішко влучає у дальній кут воріт.
Зрівняти рахунок нашим футболістам вдалось на 73-й хвилині, Степанов у стилі Коельо з 40 метрів сильним ударом відправляє м’яч у дальню дев’ятку. В час, що залишився, волиняни практично всією командою пішли на штурм воріт динамівців, які, як могли, затягували час, однак матч так і закінчився нічиєю 1–1.
Після цього матчу «Волинь» з 22 очками залишилась на четвертому місці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.