• EUR 41.20 41.50
  • PLN 10.40 10.53

«Волинь» «вилетіла» з Кубка України. ВІДЕО

17 Квітня 2013 19:34
Луцька «Волинь» у чвертьфінальному матчі проти «Дніпра», після першого тайму поступалася гостям 0:1. У другій половині гри дніпряни забили ще один гол 0:2.

Склад «Волині»: 42. Неділько, 3. Сімінін, 5. Занєв, 6. Шиков (89. Рамон, 60), 11. Савіч, 14. Масло, 15. Шандрук, 18. Приндета (24. Ізворану, 46), 31. Суботіч (17. Павлов, 46), 38. Насонов, 90. Пилипчук

Склад «Дніпра»: 16. Лаштувка, 3. Мазух (14. Чеберячко, 17), 4. Кравченко, 5. Мандзюк, 10. Коноплянка, 17. Стрініч, 18. Зозуля (44. Федецький, 77), 23. Дуглас, 28. Шахов (21. Селезньов, 65), 29. Ротань, 99. Матеус

У перерві матчу головний тренер лучан Анатолій Демяненко зробив дві заміни: замість Приндети з’явився Ізворану, а Суботича поміняв Павлов. До речі, Євген уже на початку тайму майже вийшов «на побачення» з Лаштувкою, але заплутався і втратив м’яч.

Дніпряни у другому таймі особливо не поспішали. На перших хвилинах запам’ятався хіба удар Коноплянки, але прямо в руки голкіперу лучан. Другий удар дніпропетровського «Мессі» прийняла штанга. Євген фірмово змістився у центр і з правої пробив у дальній, Неділько навіть не поворухнувся. А міг би бути гол.

На 60-й хвилині замість Шикова, який попросив заміни з’явився Рамон Лопес. Це мало б додати швидкості у грі волинян. Проте забивати знову мали гості. Матеус ледь не переграв Неділька, на щастя лише кутовий.

На 69-й хвилині найкращий момент в матчі змарнував Лопес. Після пасу Насонова з флангу Рамон залишився один в штрафному майданчику, пробив з льоту, але повз штангу.

У другій половині тайму Коноплянка небезпечно бив зі штрафного під поперечку, але Неділько перевів «шкіряного» на кутовий. Гравці ж «Волині» занадто часто помилялися у передачах, а тому особливої небезпеки у воріт Лаштувки не було.

Ізворану на доданих хвилинах до основного часу ледь не «привіз» другий гол. Коноплянка обіграв півзахисника, пробив по воротах, але Неділько врятував.

Павлов мав шанс на останніх хвилинах і ледь не вийшов віч-на–віч з Лаштувкою, але захисники завадили. А Селезньов в кінці подвоїв рахунок, встановивши остаточний результат.

У підсумку волиняни так і не змогли завдати бодай одного результативного удару по воротам суперника, тож у підсумку - поразка і команда з Луцька припиняє боротьбу у Кубку України. Далі йде «Дніпро».
Волынь - Днепр 0:2 Матеус 90+4 по nogovitsunyuriy91