«Волинь» втратила вдома два очки
![](/files/news/2008/10-25/2537-1u.jpg)
ФК «Волинь» у домашньому матчі 24 жовтня з алчевською «Сталлю» зіграв унічию 1:1. Про це повідомляють «Волинські Новини».
Як інформує сайт луцького ФК, перший тайм обидві команди провели «всуху».
На 56 хвилині матчу волинянин Ярослав Кінаш пройшов із м’ячем вперед, проте його зупинили недозволеним прийомом. Суддя призначив штрафний, і в результаті виконаного удару на 57 хвилині м’яч опинився у воротах гостей. Автором голу став Юрій Кудінов.
Проте на 81 хвилині гравець «Сталі» Кирило Дорошенко зрівняв рахунок, забивши головою з лінії карного після подачі справа. «Волинь» після цього забити ще хоча б один гол не зуміла.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як інформує сайт луцького ФК, перший тайм обидві команди провели «всуху».
На 56 хвилині матчу волинянин Ярослав Кінаш пройшов із м’ячем вперед, проте його зупинили недозволеним прийомом. Суддя призначив штрафний, і в результаті виконаного удару на 57 хвилині м’яч опинився у воротах гостей. Автором голу став Юрій Кудінов.
Проте на 81 хвилині гравець «Сталі» Кирило Дорошенко зрівняв рахунок, забивши головою з лінії карного після подачі справа. «Волинь» після цього забити ще хоча б один гол не зуміла.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.