«Волинь» провела перше у 2009-му тренування
![](/files/news/2009/01-12/4242-1u.jpg)
У суботу, 10 січня, футболісти «Волині» після півторамісячної відпустки зібралися в Луцьку, де команда розпочинає зимовий підготовчий період. Після проходження медогляду тренерський штаб волинян запланував проведення двосторонньої зустрічі, котра відбулася у неділю на полі навчально-тренувальної бази у Дачному, – повідомляють «Волинські Новини».
Гравці були розподілені на дві команди – «жовтих» та «зелених». За інформацією сайту ФК «Волинь», до числа перших увійшли футболісти «основи» луцького клубу, а до «зелених» – новачки, які прибули на перегляд, гравці «Волині», які повернулися в команду з оренди в інших клубах, та кілька дублерів. Двосторонка видалась доволі результативною і вже після першого тайму рахунок був 2:2.
Цікаво, що за «жовтих» відзначилися п’ятнадцятирічний Олександр Марковець та шістнадцятирічний півзахисник Сергій Подригуля, яких Віталій Кварцяний включив до «основи».
Після відпочинку гра проходила не менш результативно, але завершилася таки на користь «жовтих» – 6:4. По два голи на свій рахунок записали Максим Лісовий та Юрій Кудінов. Зазначимо, що у складі «зелених» хет-триком відзначився один і потенційних новачків, прізвище якого не називається.
13-го січня «Волинь» виїжджає на свій перший тренувальний збір до Ялти, який триватиме до 28 січня.
Щодо змін у складі команди, то наразі відомо, що статус вільних агентів отримали півзахисники Юрій Войтович та Микола Лапко, а також молдовський нападник Олег Хромцов. Імена новачків «Волині» поки не повідомляються, оскільки це питання тренерський штаб вирішуватиме після проходження командою першого збору.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Гравці були розподілені на дві команди – «жовтих» та «зелених». За інформацією сайту ФК «Волинь», до числа перших увійшли футболісти «основи» луцького клубу, а до «зелених» – новачки, які прибули на перегляд, гравці «Волині», які повернулися в команду з оренди в інших клубах, та кілька дублерів. Двосторонка видалась доволі результативною і вже після першого тайму рахунок був 2:2.
Цікаво, що за «жовтих» відзначилися п’ятнадцятирічний Олександр Марковець та шістнадцятирічний півзахисник Сергій Подригуля, яких Віталій Кварцяний включив до «основи».
Після відпочинку гра проходила не менш результативно, але завершилася таки на користь «жовтих» – 6:4. По два голи на свій рахунок записали Максим Лісовий та Юрій Кудінов. Зазначимо, що у складі «зелених» хет-триком відзначився один і потенційних новачків, прізвище якого не називається.
13-го січня «Волинь» виїжджає на свій перший тренувальний збір до Ялти, який триватиме до 28 січня.
Щодо змін у складі команди, то наразі відомо, що статус вільних агентів отримали півзахисники Юрій Войтович та Микола Лапко, а також молдовський нападник Олег Хромцов. Імена новачків «Волині» поки не повідомляються, оскільки це питання тренерський штаб вирішуватиме після проходження командою першого збору.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.