У «Волині» - новий півзахисник
![](/files/news/2014/02-09/108111/top-photo (1).jpg)
Луцька «Волинь» досягла угоди із 21-річним сербським півзахисником Іваном Рогачем, - про це йдеться на сайті клубу. Іван народився 18 червня 1992 року у чорногорському місті Которі. Згодом разом із батьками переїхав до Cербії. Його зріст 191 сантиметр, вага – 85 кілограм.
Іван - вихованець футбольної школи міста Нови Сад, яка функціонувала за манерою школи «Аяксу». Згодом Івана запросили до белградської «Црвени звєзди» - сербського футбольного гранду. Рогач виступав за юнацькі команди цього клубу до 2011 року. Пізніше перейшов у ФК «Рад», який виступає в еліті сербського футболу. Деякий час грав в оренді команди ФК «Борца», у якій став гравцем основного складу. Всього у сербській суперлізі зіграв 28 матчів, забив 2 голи.
В активі Рогача 8 матчів за збірну Сербії U-19 та два поєдинки за збірну U-20. Іван зіграв і на юнацькому чемпіонаті Європи 2011 року у Румунії, де його команда пробилася до півфіналу.
Сьогодні Іван Рогач відбуває на збір «Волині» у турецький Белек.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Іван - вихованець футбольної школи міста Нови Сад, яка функціонувала за манерою школи «Аяксу». Згодом Івана запросили до белградської «Црвени звєзди» - сербського футбольного гранду. Рогач виступав за юнацькі команди цього клубу до 2011 року. Пізніше перейшов у ФК «Рад», який виступає в еліті сербського футболу. Деякий час грав в оренді команди ФК «Борца», у якій став гравцем основного складу. Всього у сербській суперлізі зіграв 28 матчів, забив 2 голи.
В активі Рогача 8 матчів за збірну Сербії U-19 та два поєдинки за збірну U-20. Іван зіграв і на юнацькому чемпіонаті Європи 2011 року у Румунії, де його команда пробилася до півфіналу.
Сьогодні Іван Рогач відбуває на збір «Волині» у турецький Белек.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.