«Волинь» - «Металург» 9:1
![](/resize/450x337/r/files/news/2015/11-29/172336/123w.jpg)
«Волинь» грає заключний домашній поєдинок 2015 року. На «Авангарді» лучани намагатимуться вибороти перемогу у запорізького «Металурга».
«Волинь» виграла шість з дев’яти останніх матчів проти «Металурга». Безвиграшна серія «Металурга» триває від 10 травня цього року, коли вдома «козаки» виграли в «Іллічівця» 2:0. Всього команди зіграли між собою 25 матчів в чемпіонатах України. Перевага за лучанами - +11=6-8, 24:21.
Переглянути онлайн-трансляцію можна за посиланням.Під час матчу уболівальники «Металурга» спробували влаштувати фаєр-шоу. Вони закинули фаєри прямісінько на поле, де відбувається зараз гра і це становило небезпеку для гравців.Ультрас обох команд намагаються самотужки вгамувати пристрасті уболівальників і залагодити ситуацію із закиданням фаєрів на поле. Проте, зауважимо, ані поліцейькі, ані інші представники охорони громадського порядку не реагують на не зовсім правильні дії розлючених уболівальників. Зрештою, за станом на 14.40 у гостьовому секторі - жодної людини. Усі вболівальники покинули стадіон. Натомість хрестоносців з трибун підтримують і надалі всі уболівальники команди. Згодом і вони влаштували фаєр-шоу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Волинь» виграла шість з дев’яти останніх матчів проти «Металурга». Безвиграшна серія «Металурга» триває від 10 травня цього року, коли вдома «козаки» виграли в «Іллічівця» 2:0. Всього команди зіграли між собою 25 матчів в чемпіонатах України. Перевага за лучанами - +11=6-8, 24:21.
Переглянути онлайн-трансляцію можна за посиланням.Під час матчу уболівальники «Металурга» спробували влаштувати фаєр-шоу. Вони закинули фаєри прямісінько на поле, де відбувається зараз гра і це становило небезпеку для гравців.Ультрас обох команд намагаються самотужки вгамувати пристрасті уболівальників і залагодити ситуацію із закиданням фаєрів на поле. Проте, зауважимо, ані поліцейькі, ані інші представники охорони громадського порядку не реагують на не зовсім правильні дії розлючених уболівальників. Зрештою, за станом на 14.40 у гостьовому секторі - жодної людини. Усі вболівальники покинули стадіон. Натомість хрестоносців з трибун підтримують і надалі всі уболівальники команди. Згодом і вони влаштували фаєр-шоу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721869521)
Адам
Показати IP
29 Листопада 2015 14:58
Жалко,запоріжжя,розумію фанатів які пішли з стадіону.
Біля берегів Бразилії знайшли «кокаїнових акул»
Сьогодні 00:17
Сьогодні 00:17
25 липня: свята, події, факти. Міжнародний день червоних туфель та Міжнародний день здоров’я, щастя і гіпнозу
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Через екстремальну спеку в Греції – спалах коронавірусу. Є смертельні випадки
24 Липня 2024 23:41
24 Липня 2024 23:41
Пішохід раптово вискочив на дорогу: за смертельну ДТП судили 28-річного волинянина
24 Липня 2024 23:22
24 Липня 2024 23:22
В одному з підрозділів на Харківщині сталася стрілянина: є загиблі та поранені
24 Липня 2024 23:04
24 Липня 2024 23:04
Лучанин став першим українським футболістом, який забив на Олімпійських іграх
24 Липня 2024 22:45
![](/public/images/logo.png)
24 Липня 2024 22:45
Українці матимуть мобільний зв’язок та інтернет під час відключень світла
24 Липня 2024 22:30
24 Липня 2024 22:30
Чотири педагогині з Волині стали переможницями Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»
24 Липня 2024 22:11
24 Липня 2024 22:11
«Вони не знають російської мови, не розуміють один одного», – військовий з Луцька про найманців в армії РФ
24 Липня 2024 21:53
24 Липня 2024 21:53
Гонконг перетворився на ключового пособника Росії в обході санкцій
24 Липня 2024 21:35
24 Липня 2024 21:35
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.