Волейбол: «Волинь-Університет» забезпечила місце у фіналі Суперліги
У першому матчі 13-го туру жіночої Суперліги луцька «Волинь» у п’ятницю, 10 березня, впевнено обіграла запорізьку «Орбіту». Ця звитяга дозволила підопічним Богуслава Галицького забезпечити собі місце у «Фіналі чотирьох».
«Волинь-Університет-ОДЮСШ» - «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» - 3:0 (25:18, 25:16, 26:24)
«Волинь»: Скрипник, Собчук, Тищенко, Яцків, Осачук, Рудик (к); Карасьова (л). Тренер – Богуслав Галицький.
«Орбіта»: Олійник, Савченко, Пасс, Лапікова, Яструб, Лучко; Ніколайчук (л), О.Перепич, Пугач, Є.Перепич. Тренер – Ірина Комісарова.
Судді: Льопа (Івано-Франківськ), Омельченко (Одеса).
Тривалість матчу: 61 хв. (20+18+23).
Кращі гравці (версія ФВУ): Тищенко – Савченко.
Обидві команди розпочали гру обережно, особливо не загостуючи власні атаки і обережно граючи у захисті. Більшу частину партії тримався рівний рахунок. Суперники не відпускали один одного у відрив більший, ніж у три м’ячі. Та лучанки зуміли вкінці переломити хід партії – 25:18. У другому відтинку гри краще знову зорганізувались господарки майданчику. Їхня перемога 25:16 стала закономірним результатом. Зауважимо, «Орбіта» грала без свого лідера і капітана Олени Козиряцької-Середи. А лучанки не могли розраховувати на свого капітана Любов Ужву.
Аби щось змінити наставник гостей у третьому сеті провів ряд замін. Запоріжанки певний час вели у рахунку і мали відмінні шанси перемагати у цьому відтинку гри. «Орбіта» лідирувала 22:20, але потім програла чотири м’ячі поспіль. Після тайм-ауту на табло паритет – 24:24. Але два останні удари за луцькими волейболістками – 26:24. Цікаво, що за весь матч був лише один ейс і дуже багато було браку на подачах обох команд.
Матч-відповідь відбудеться у суботу, 11 березня. Початок гри о 10:00.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Волинь-Університет-ОДЮСШ» - «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» - 3:0 (25:18, 25:16, 26:24)
«Волинь»: Скрипник, Собчук, Тищенко, Яцків, Осачук, Рудик (к); Карасьова (л). Тренер – Богуслав Галицький.
«Орбіта»: Олійник, Савченко, Пасс, Лапікова, Яструб, Лучко; Ніколайчук (л), О.Перепич, Пугач, Є.Перепич. Тренер – Ірина Комісарова.
Судді: Льопа (Івано-Франківськ), Омельченко (Одеса).
Тривалість матчу: 61 хв. (20+18+23).
Кращі гравці (версія ФВУ): Тищенко – Савченко.
Обидві команди розпочали гру обережно, особливо не загостуючи власні атаки і обережно граючи у захисті. Більшу частину партії тримався рівний рахунок. Суперники не відпускали один одного у відрив більший, ніж у три м’ячі. Та лучанки зуміли вкінці переломити хід партії – 25:18. У другому відтинку гри краще знову зорганізувались господарки майданчику. Їхня перемога 25:16 стала закономірним результатом. Зауважимо, «Орбіта» грала без свого лідера і капітана Олени Козиряцької-Середи. А лучанки не могли розраховувати на свого капітана Любов Ужву.
Аби щось змінити наставник гостей у третьому сеті провів ряд замін. Запоріжанки певний час вели у рахунку і мали відмінні шанси перемагати у цьому відтинку гри. «Орбіта» лідирувала 22:20, але потім програла чотири м’ячі поспіль. Після тайм-ауту на табло паритет – 24:24. Але два останні удари за луцькими волейболістками – 26:24. Цікаво, що за весь матч був лише один ейс і дуже багато було браку на подачах обох команд.
Матч-відповідь відбудеться у суботу, 11 березня. Початок гри о 10:00.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Біля берегів Швеції знайшли затонулий вітрильник ХІХ століття, а в ньому – 100 пляшок дорогого шампанського
Сьогодні 00:20
Сьогодні 00:20
28 липня: свята, події, факти. День працівників торгівлі в Україні, Волинським Новинам – 16 років
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Луцьку на Яровиці п’яний водій в’їхав у маршрутку: як його покарали![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
На Одещині чоловік потрапив до реанімації через укус павука
27 Липня 2024 23:08
27 Липня 2024 23:08
«Укрпошта» випустила марку на честь Ірини Фаріон
27 Липня 2024 22:40
27 Липня 2024 22:40
У Луцьку – літературно-мистецький фестиваль «Фронтера». День перший: як це було
27 Липня 2024 22:12
27 Липня 2024 22:12
Один у Самарі, два під Москвою: в Росії згоріли три гелікоптери
27 Липня 2024 21:44
27 Липня 2024 21:44
Змінила білий халат на піксель: історія фельдшерки Хуліганки зі сталевої сотки
27 Липня 2024 21:16
27 Липня 2024 21:16
На Харківщині загинув Герой з Камінь-Каширщини Олександр Романович
27 Липня 2024 20:48
27 Липня 2024 20:48
На Світязі втопилася жінка. Оновлено
27 Липня 2024 20:20
27 Липня 2024 20:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.