Україна завоювала першу медаль на Іграх Нескорених
![](/resize/450x343/r/files/news/2018/10-21/255500/32_main.jpeg)
Українська збірна завоювала першу медаль на першому дні змагань Ігри Нескорених (Invictus Games), які проходять в австралійському Сіднеї.
Як повідомили на офіційній сторінці української команди, бронзу завоював Денис Фіщук у велоперегонах на час.
«Не дивлячись на досить складну трасу, Денис завоював бронзу, причому розрив між ним і австралійцем Tim Grover був зовсім невеликим!» - йдеться у повідомленні.
«Траса швидкісна, як для аматорів, то був доволі крутий поворот і фініш вгору. Найбільша досягнута швидкість 60км/год. Загалом, задоволений виступом, зробив все що міг», – розповів по завершенню Денис.
У нинішньому році на Іграх Нескорених Україну представляють 15 учасників, серед яких одна жінка - волинянка Майя Москвич. Це діючі і демобілізовані військовослужбовці Збройних сил, Національної гвардії, співробітники Нацполіціі, добровольці, ветеран Служби безпеки і один прикордонник.
Змагання в Сіднеї стали другими Іграми Нескорених, в яких бере участь Україна. У минулому році 15 українських ветеранів змагалися на своїх перших Іграх в Торонто, де завоювали 14 медалей в шести видах спорту, вісім з яких - золоті.
Ігри Нескорених (Invictus Games) - міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі, засновані принцем Уельським Гаррі в 2014 році. Тут беруть участь військовослужбовці та ветерани з інвалідністю, отриманою під час виконання службових обов'язків.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як повідомили на офіційній сторінці української команди, бронзу завоював Денис Фіщук у велоперегонах на час.
«Не дивлячись на досить складну трасу, Денис завоював бронзу, причому розрив між ним і австралійцем Tim Grover був зовсім невеликим!» - йдеться у повідомленні.
«Траса швидкісна, як для аматорів, то був доволі крутий поворот і фініш вгору. Найбільша досягнута швидкість 60км/год. Загалом, задоволений виступом, зробив все що міг», – розповів по завершенню Денис.
У нинішньому році на Іграх Нескорених Україну представляють 15 учасників, серед яких одна жінка - волинянка Майя Москвич. Це діючі і демобілізовані військовослужбовці Збройних сил, Національної гвардії, співробітники Нацполіціі, добровольці, ветеран Служби безпеки і один прикордонник.
Змагання в Сіднеї стали другими Іграми Нескорених, в яких бере участь Україна. У минулому році 15 українських ветеранів змагалися на своїх перших Іграх в Торонто, де завоювали 14 медалей в шести видах спорту, вісім з яких - золоті.
Ігри Нескорених (Invictus Games) - міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі, засновані принцем Уельським Гаррі в 2014 році. Тут беруть участь військовослужбовці та ветерани з інвалідністю, отриманою під час виконання службових обов'язків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722672875)
Реаліст
Показати IP
21 Жовтня 2018 12:32
То яка ж в Москвич інвалідність?
На Волині судили водійку за хабар капітану поліції![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 11:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 11:02
Здає кров з 19 років: медсестра з Волині отримала почесний статус «Заслужений донор України»
Сьогодні 10:34
Сьогодні 10:34
В Україні офіційно з’явиться нова професія
Сьогодні 10:05
Сьогодні 10:05
На Рівненщині скандального ексвійськкома, який побив підлеглого, випустили з СІЗО під заставу
Сьогодні 09:07
Сьогодні 09:07
Звільнені з ув'язнення російські опозиціонери закликали Захід зняти санкції з «простих росіян»
Сьогодні 08:38
Сьогодні 08:38
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.