Українські та польські боксери зійшлися в Луцьку у пам’ять про загиблого атовця
Боксерські змагання між командами з Луцька та Вроцлава (Республіка Польща) відбулися у пам’ять про загиблого майстра спорту України з боксу, учасника АТО, капітана СБУ Віктора Мандзика.
На рингу у ТРЦ «Port City» 24 березня виступили 24 спортсмени, провівши 11 сутичок й одну товариську зустріч.
Під час урочистої церемонії відкриття змагань, мама загиблого героя Ольга Олександрівна звернулася до присутніх та подякувала, що бережуть пам’ять її сина.Перший заступник начальника управління СБУ у Волинській області Тарас Цюцюра зауважив, що їхній колега загинув три роки тому на сході України у протистоянні з ворогом, який з давніх-давен робив усе, щоб позбавити українців, але висловив впевненість, що перемогти ворога таки вдасться.Радник Луцького міського голови Ігор Поліщук висловив сподівання, що цей захід зацікавить молодь займатися спортом.
«Нам приємно, що такі заходи відбуваються в Луцьку, це популяризує спорт та здоровий спосіб життя, цей захід підтримує і міська рада. Можливо після цих змагань хтось і вирішить у майбутньому стати чемпіоном та піде на секцію боксу. А спортсменам бажаю перемог не лише на рингу, а й в житті», - каже Ігор Поліщук.За підсумками змагань перемогу здобула українська команда з рахунком 7:6, було й 3 нічиї.
Довідково. Віктор Мандзик загинув 21 березня 2015 року під час виконання службових обов’язків у районі проведення антитерористичної операції у Волновасі, 7 грудня того ж року Віктору мав би виповнитися 31 рік. 25 березня 2015 року указом Президента України Віктор Мандзик нагороджений орденом за мужність ІІІ ступеня (посмертно).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На рингу у ТРЦ «Port City» 24 березня виступили 24 спортсмени, провівши 11 сутичок й одну товариську зустріч.
Під час урочистої церемонії відкриття змагань, мама загиблого героя Ольга Олександрівна звернулася до присутніх та подякувала, що бережуть пам’ять її сина.Перший заступник начальника управління СБУ у Волинській області Тарас Цюцюра зауважив, що їхній колега загинув три роки тому на сході України у протистоянні з ворогом, який з давніх-давен робив усе, щоб позбавити українців, але висловив впевненість, що перемогти ворога таки вдасться.Радник Луцького міського голови Ігор Поліщук висловив сподівання, що цей захід зацікавить молодь займатися спортом.
«Нам приємно, що такі заходи відбуваються в Луцьку, це популяризує спорт та здоровий спосіб життя, цей захід підтримує і міська рада. Можливо після цих змагань хтось і вирішить у майбутньому стати чемпіоном та піде на секцію боксу. А спортсменам бажаю перемог не лише на рингу, а й в житті», - каже Ігор Поліщук.За підсумками змагань перемогу здобула українська команда з рахунком 7:6, було й 3 нічиї.
Довідково. Віктор Мандзик загинув 21 березня 2015 року під час виконання службових обов’язків у районі проведення антитерористичної операції у Волновасі, 7 грудня того ж року Віктору мав би виповнитися 31 рік. 25 березня 2015 року указом Президента України Віктор Мандзик нагороджений орденом за мужність ІІІ ступеня (посмертно).
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title![](/resize/122x78/r/files/news/2018/03-25/241117/IMG_9393.JPG)
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721705068)
Лазер
Показати IP
26 Березня 2018 07:52
Погано рахуєте..... як може бути в 11 сутичках рахунок 7:6 + 3 нічиї???
23 липня: свята, події, факти. Всесвітній день бабусь, дідусів та людей поважного віку
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
ЄС схвалив першу в історії військову допомогу Вірменії
22 Липня 2024 23:38
22 Липня 2024 23:38
Британська розвідка назвала чисельність співробітників Росгвардії на війні з Україною
22 Липня 2024 23:18
22 Липня 2024 23:18
Для 100-ї ОМБр коштом працівників Луцької міськради придбали позашляховик
22 Липня 2024 23:00
22 Липня 2024 23:00
Рейтинги Гарріс і Трампа дуже близькі, – WP
22 Липня 2024 22:39
22 Липня 2024 22:39
У громаді на Волині оздоровлюють дітей, постраждалих від війни
22 Липня 2024 22:22
22 Липня 2024 22:22
Лучанка продала спільну квартиру без відома колишнього. Що вирішив суд
22 Липня 2024 22:02
22 Липня 2024 22:02
Волинянин захворів на ботулізм. Причина – м’ясні і грибні консерви
22 Липня 2024 21:45
22 Липня 2024 21:45
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.