• EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.40 10.55

Україна не встояла перед Чорногорією. ВІДЕО

16 Жовтня 2012 23:07
Національна збірна України з футболу в домашньому поєдинку програла чорногорцям. Єдиний гол під завісу першого тайму забив Деян Дамьяновіч.

Матч відбувся 16 жовтня на столичному стадіоні «Олімпійський».

Схоже наставника «синьо-жовтих» Олега Блохіна даремно виписали з лікарні. Після понурої нічиєї у Молдові його підопічні програли вдома чорногорцям.

Не можна сказати, що наші хлопці не старалися. Просто цього виявилося недостатньо для перемоги. Гості майже весь перший тайм поводили себе досить інертно, дозволяючи українцям комбінувати та наближатися до своєї штрафної.

Можливо, це розслабило деяких гравців і коли Євген Коноплянка залишив м'яча для Олександра Кучера, той не встиг добігти до «шкіряного», як сферу вже перехопили чорногорці та кількома пасами вивели Дамьяновіча один-на-один з Андрієм Пятовим - 0:1.

Цього разу воротар не врятував. Зате зробив це на 80-ій хвилині, відбивши пенальті у виконанні Стефана Йоветіча.

Зрештою українці програють в рідних стінах і чекають на призначення нового тренера, якому буде над чим подумати.

Україна - Чорногорія 0:1
Гол: Дамьяновіч, 45
Україна: Пятов, Бутко (Ярмоленко, 62), Кучер, Михалик, Селін, Ротань, Тимощук, Гусєв, Коноплянка, Селезньов (Назаренко, 82), Девіч (Зозуля, 52)
Чорногорія: М. Божович, Савич, Джудовіч, Баша, Йованович, Дрінчіч, Волков, Пековіч, Еверотіч (Новакович, 88), Йоветіч (Вучініч, 86), Дамьяновіч (Вукчевич, 72)
Попередження: Пековіч, Еверотіч, Дрінчіч, М. Божович, Савич, Вучиніч - Кучер, Гусєв
На 78-й хвилині Йоветіч не реалізував пенальті (воротар)