У волинських борчинь – медалі європейської першості
![](/resize/450x355/r/files/news/2015/03-30/149281/zbirna2.jpg)
У польському місті Валбжих відбувся Чемпіонат Європи з видів боротьби серед молоді віком до 23 років. Двоє спортсменок Волинської школи вищої спортивної майстерності ступили на п’єдестал.
Оксана Гергель у вазі до 60 кг у сутичці за третє місце впевнено перемогла болгарку – Вікторію Бобеву. За 10 секунд до закінчення першого періоду вона поклала суперницю на туше і отримала бронзову нагороду.
Лілія Горішна стала золотою медалісткою молодіжної Європи. У вазі до 53 кг Лілія провела три сутички. Спершу волинянка поклала на туше болгарку – Пепе Димитрову. Потім спортсменку з Азербайджану – Солмаз Хашімзаде. У вирішальній сутичці Лілія поборола білоруску Ірину Курочкіну – 13:2. «Лілія дуже гарно боролася. Молодець! Пройшла хороших спортсменок. Зазначу, виступала вона в олімпійській ваговій категорії», - розповів Заслужений тренер України Анатолій Мілєхін.
У загальнокомандному заліку українська збірна посіла третю сходинку з 50 заліковими очками у своєму активі. Другі білоруси – 51 очко. Першою стала збірна Росії (56 очок).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛИНСЬКІ БОРЧИНІ В САНКТ-ПЕТЕРБУРЗІ ТІЛЬКИ ПЕРЕМАГАЛИ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Оксана Гергель у вазі до 60 кг у сутичці за третє місце впевнено перемогла болгарку – Вікторію Бобеву. За 10 секунд до закінчення першого періоду вона поклала суперницю на туше і отримала бронзову нагороду.
Лілія Горішна стала золотою медалісткою молодіжної Європи. У вазі до 53 кг Лілія провела три сутички. Спершу волинянка поклала на туше болгарку – Пепе Димитрову. Потім спортсменку з Азербайджану – Солмаз Хашімзаде. У вирішальній сутичці Лілія поборола білоруску Ірину Курочкіну – 13:2. «Лілія дуже гарно боролася. Молодець! Пройшла хороших спортсменок. Зазначу, виступала вона в олімпійській ваговій категорії», - розповів Заслужений тренер України Анатолій Мілєхін.
Лілія Горішна
У загальнокомандному заліку українська збірна посіла третю сходинку з 50 заліковими очками у своєму активі. Другі білоруси – 51 очко. Першою стала збірна Росії (56 очок).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛИНСЬКІ БОРЧИНІ В САНКТ-ПЕТЕРБУРЗІ ТІЛЬКИ ПЕРЕМАГАЛИ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721139604)
вітаю
Показати IP
30 Березня 2015 19:00
Молодці!вітаю. успіхів Вам і надалі ))
У Німеччині у ДТП загинув 19-річний українець
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
У Луцьку на Кравчука авто збило 11-річного велосипедиста
Сьогодні 17:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:02
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Мобілізація в Україні: що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для «ухилянтів»
Сьогодні 15:57
Сьогодні 15:57
Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.