Лучани зняли відео про вуличний баскетбол
Активісти аматорського баскетбольного руху Волині зняли відео про вуличний баскетбол.
Нагадаємо, у середині червня обласний центр Волині став столицею баскетболу Західної України. Саме тут відбувся «Lutsk Street Cup». Участь у змаганнях взяло вісім команд з Луцька, Ковеля та Червонограда.
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, згідно з результатами баскетбольних боїв першість здобула унікальна луцька команда із милозвучною назвою «Шарашкина контора». Другим став Червоноград, а «бронза» дісталася «Ветеран-Баскету».
Баскетбол грали просто неба, але, згодом, у зв'язку з погодніми умовами ігри перенесли до спортивного залу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, у середині червня обласний центр Волині став столицею баскетболу Західної України. Саме тут відбувся «Lutsk Street Cup». Участь у змаганнях взяло вісім команд з Луцька, Ковеля та Червонограда.
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, згідно з результатами баскетбольних боїв першість здобула унікальна луцька команда із милозвучною назвою «Шарашкина контора». Другим став Червоноград, а «бронза» дісталася «Ветеран-Баскету».
Баскетбол грали просто неба, але, згодом, у зв'язку з погодніми умовами ігри перенесли до спортивного залу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Сказав, що коханка краща: на Волині судили бібліотекарку, яка розбила чоловікові голову
Сьогодні 12:59
Сьогодні 12:59
У сні написав, що назавжди – на передовій. Дружина Героя видала книгу віршів, про яку мріяв її чоловік
Сьогодні 12:31
Сьогодні 12:31
Помер відомий український режисер
Сьогодні 12:02
Сьогодні 12:02
Міські грабіжники Луцька ХVІІ століття
Сьогодні 10:06
Сьогодні 10:06
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.