Завтра у Луцьку відкриється легкоатлетичний сезон
Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків відбудеться 10-11 березня у Луцьку, йдеться на сайті ФЛАВО.
Змагання стануть стартом легкоатлетичного сезону на Волині і зберуть до Луцька найсильніших спортсменів країни. Зокрема, з-поміж волинян на Чемпіонаті України стартуватимуть триразова учасниця Олімпійських Ігор Надія Боровська, дворазовий володар Кубка Європи Іван Банзерук, майстри ходьби Любешівської ДЮСШ, яка неодноразово здобувала командну першість на українських змаганнях. Відзначимо, що змагання такого рівня зі спортивної ходьби у Луцьку відбувалися перед Олімпіадою в Атланті аж у 1996 році.
Чемпіонат відбуватиметься в центрі міста, на проспекті Волі, де буде облаштовано 1-кілометрову трасу.
ЧИТАТИ ЩЕ: ВОЛИНЯНИ ГОТУЮТЬСЯ ДО ЗИМОВОГО ЧЕМПІОНАТУ ЗІ СПОРТИВНОЇ ХОДЬБИ. ВІДЕО
10 березня змагання розпочнуться о 12.00 й відбудеться 5 заходів, а в неділю 11 березня вони стартуватимуть о 10.00 і включатимуть 9 заходів та церемонії нагородження. Відповідно у місті до 14.00 — 15.00 буде перекрито рух центральними вулицями. Відкриття змагань, нагородження переможців та місце старту/фінішу будуть облаштовано біля приміщення центрального корпусу СНУ. Тут таки для вболівальників та учасників змагань облаштують фуд-зону.
Крім суто спортивної складової, відзначимо те, що до Луцька приїде приблизно 300 осіб — це 200 атлетів та 100 тренерів та учасників делегацій.
Цьогорічний чемпіонат зі спортивної ходьби є важливим стартом в легкоатлетичному календарі України, адже на ньому відбуватиметься відбір національних збірних на командний чемпіонат світу, який відбудеться у травні в Китаї. Отож, у волинських ходоків є можливість потрапити в склад жіночої, чоловічої та юніорських збірних.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Змагання стануть стартом легкоатлетичного сезону на Волині і зберуть до Луцька найсильніших спортсменів країни. Зокрема, з-поміж волинян на Чемпіонаті України стартуватимуть триразова учасниця Олімпійських Ігор Надія Боровська, дворазовий володар Кубка Європи Іван Банзерук, майстри ходьби Любешівської ДЮСШ, яка неодноразово здобувала командну першість на українських змаганнях. Відзначимо, що змагання такого рівня зі спортивної ходьби у Луцьку відбувалися перед Олімпіадою в Атланті аж у 1996 році.
Чемпіонат відбуватиметься в центрі міста, на проспекті Волі, де буде облаштовано 1-кілометрову трасу.
ЧИТАТИ ЩЕ: ВОЛИНЯНИ ГОТУЮТЬСЯ ДО ЗИМОВОГО ЧЕМПІОНАТУ ЗІ СПОРТИВНОЇ ХОДЬБИ. ВІДЕО
10 березня змагання розпочнуться о 12.00 й відбудеться 5 заходів, а в неділю 11 березня вони стартуватимуть о 10.00 і включатимуть 9 заходів та церемонії нагородження. Відповідно у місті до 14.00 — 15.00 буде перекрито рух центральними вулицями. Відкриття змагань, нагородження переможців та місце старту/фінішу будуть облаштовано біля приміщення центрального корпусу СНУ. Тут таки для вболівальників та учасників змагань облаштують фуд-зону.
Крім суто спортивної складової, відзначимо те, що до Луцька приїде приблизно 300 осіб — це 200 атлетів та 100 тренерів та учасників делегацій.
Цьогорічний чемпіонат зі спортивної ходьби є важливим стартом в легкоатлетичному календарі України, адже на ньому відбуватиметься відбір національних збірних на командний чемпіонат світу, який відбудеться у травні в Китаї. Отож, у волинських ходоків є можливість потрапити в склад жіночої, чоловічої та юніорських збірних.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722824146)
Алла
Показати IP
6 Березня 2018 07:56
Вам що, стадіону мало!!!!! Дорогу перекривати!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722824146)
Євген до Алла
Показати IP
9 Березня 2018 20:40
Тобі,що доріг мало?
Місячний ковчег? Вчені хочуть відправити на Місяць «капсулу» зі зразками рідкісних видів
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
5 серпня: свята, події, факти. Всесвітній день устриць та світовий рекорд Сергія Бубки![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Китаї цьогоріч кількість домашніх тварин перевищить кількість дітей
4 Серпня 2024 23:31
4 Серпня 2024 23:31
П'ята судимість: у Луцьку чоловіка посадили за крадіжку монітора з лікарні
4 Серпня 2024 23:02
![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 23:02
Понад 200 пляшок самогону та бочка спирту: у Луцьку оштрафували чоловіка, який виготовляв алкоголь![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:33
![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:33
Рік умовного та понад 156 тисяч штрафу: волинянина покарали за риболовлю в нацпарку![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:05
![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:05
На війні загинув військовий з Волині Олексій Додік
4 Серпня 2024 21:36
4 Серпня 2024 21:36
На Волині командир роти вимагав гроші із солдатів, щоб їх не покарали
4 Серпня 2024 21:10
4 Серпня 2024 21:10
Відпочивальники на Пісочному дістали з озера тіло волинянина
4 Серпня 2024 20:42
4 Серпня 2024 20:42
На Волині провели в останню путь Героя Степана Васюхника
4 Серпня 2024 20:13
4 Серпня 2024 20:13
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.