• EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.40 10.55

Третій раз для «Волині» став нещасливим. ВІДЕО.ОНОВЛЕНО

26 Листопада 2011 22:15
Третій у сезоні матч між «Волинню» та «Дніпром» вперше завершився перемогою гостей з Дніпропетровська. У двох попередніх поєдинках, у чемпіонаті та Кубку України, лучани зуміли виграти. Цього ж разу – не вдалося.

Головні тренери команд вирішили не експериментувати та випустили на поле найкращих. У «Волині» дискваліфікованого Майкона замінив молодий Євген Павлов. Як і передбачали експерти, справа у захисті зіграв румун Корнел Бута.
Гра розпочалася з гострих моментів біля обох воріт. У дніпрян гостро пробивав Кравченко, у волинян – дві нагоди відкрити рахунок змарнував Євген Пічкур. Особливо «інфарктним» був момент на 24-ій хвилині, коли півзахисник вийшов один на один з Яном Лаштувкою, але після удару м’яч потрапив у воротаря.
Ймовірно, лучани дещо розслабилися, бо на 32-ій та 38-ій хвилинах пропустили два голи від нападника «Дніпра» Ніколи Калініча. Спершу він втік від Яна Масла і обіграв Віталія Неділька. А вже через шість хвилин уміло замкнув навіс Євгена Коноплянки, м’яч вдарився в штангу та воротаря і залетів у ворота.
Між голами Віталій Кварцяний замінив інертного Павлова на Віталія Приндету, перевівши в напад бразильця Рамона. На другий тайм не вийшов Далібор Стевановіч, який отримав травму.
Наступну 45-хвилинку «Волинь» розпочала з гола у ворота дніпрян. На 47-ій хвилині Рамон зумів обіграти Євгена Чеберячка і пробив Лаштувку. Лучани заграли впевненіше, але, змарнувавши кілька гострих моментів, «підсіли» фізично. Спроби «Дніпра» збільшити перевагу в рахунку теж виявилися невдалими.
Таким чином, підопічні Хуанде Рамоса реабілітувалися перед своїми вболівальниками за дві поразки «Волині» та за останню гру із «Кривбасом», коли команда Юрія Максимова виграла 2:0.

Волинь: 42. Неділько, 2. Леандро, 6. Шиков, 14. Масло, 77. Бута, 5. Лопес, 10. Шарпар, 13. Гобер, 31. Пічкур, 88. Стеванович (28. Карасюк, 46 (15. Максимюк, 76)), 17. Павлов (18. Приндета, 37)
Запасні: 78. Литовченко, 24. Ізворану, 26. Дрпіч, 19. Бабир
Дніпро: 27. Лаштувка, 5. Мандзюк, 14. Чеберячко, 19. Денісов, 7. Кулаков (18. Зозуля, 61), 20. Боатенг, 4. Кравченко, 29. Ротань, 9. Калініч (11. Олійник, 67), 10. Коноплянка (17. Стрініч, 80), 99. Матеус
Запасні: 32. Каніболоцький, 2. Інкум, 30. Шахов, 8. Джуліано
0:1 Нікола Калініч, 31 (пас з центру поля, захисник помилився і Калініч вискочив один на один, обіграв Неділька і відправив м'яч у сітку)
0:2 Нікола Калініч, 38 (подача кутового і хорватський нападник ударом головою подвоїв перевагу гостей)
1:2 Рамон Лопес, 47 (бразильський півзахисник лучан ударом з 16-ти метрів скорочує відставання)
Попередження: Руслан Ротань, 34; Ян Масло, 40