Система фізичного виховання учнів та студентів потребує реформ
![](/files/news/2008/12-09/3666-1u.jpg)
Сьогодні, 9 грудня, під час семінару-наради «Удосконалення систем фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в навчальних закладах області» говорили про необхідність реформувати систему фізичного виховання учнів та студентської молоді, – інформує репортер «Волинських Новин».
За словами проректора з наукової роботи Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолія Цьося, потрібно змінювати зміст фізичної освіти. «Нині з’явилися цікаві для дітей види рухової активності», – зазначив пан Цьось.
Крім того Анатолій Цьось наголосив на необхідності вдосконаленні організації роботи спеціальних медичних груп у навчальних закладах області. Він запропонував видати збірник, у якому була б інформація для вчителя про основні хвороби, та вправи, які дозволяються та забороняються.
«Навіть якщо спецгрупи створені, то у переважній кількості закладів Волині вони не працюють. Нам потрібно не тільки звільнити дитину від навантажень, але і сприяти її реабілітації», – зауважила лікар з гігієни дітей та підлітків Луцької міжрайонної санепідемстанції Марія Білоножко.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За словами проректора з наукової роботи Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолія Цьося, потрібно змінювати зміст фізичної освіти. «Нині з’явилися цікаві для дітей види рухової активності», – зазначив пан Цьось.
Крім того Анатолій Цьось наголосив на необхідності вдосконаленні організації роботи спеціальних медичних груп у навчальних закладах області. Він запропонував видати збірник, у якому була б інформація для вчителя про основні хвороби, та вправи, які дозволяються та забороняються.
«Навіть якщо спецгрупи створені, то у переважній кількості закладів Волині вони не працюють. Нам потрібно не тільки звільнити дитину від навантажень, але і сприяти її реабілітації», – зауважила лікар з гігієни дітей та підлітків Луцької міжрайонної санепідемстанції Марія Білоножко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083620)
гость
Показати IP
9 Грудня 2008 19:41
а что только эта система требует изменений? У Украины только два пути:
1) взорвать парламент и начать все заново
2) дальше продолжать тонуть в болоте, наблюдая как 400 ублюдков из парламента продают и разворовывают все что еще осталось нетронутым
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.