«Волинь» - «Шахтар»: шквал емоцій, напівоголені чоловіки та палкі обійми
Матч 22-го туру Чемпіонату України з футболу між луцькою «Волинню» та донецьким «Шахтарем» закінчився «нічийним» 0:0. Поєдинок був доволі непростим, адже «гірники» - доволі серйозний суперник для волинських футболістів. Тож найпалкіших уболівальників гра увесь час тримала в цілковитій напрузі, не даючи відволіктися й на хвилинку.
ЧИТАТИ ЩЕ: БОЙОВА НІЧИЯ У ЛУЦЬКУ. ОГЛЯД МАТЧУ «ВОЛИНЬ» - «ШАХТАР»
Про це та інші цікаві моменти гри ФК «Волинь» з донецьким «Шахтарем» – у повному фоторепортажі Інформаційного агенства Волинські Новини із луцького стадіону «Авангард».З перших хвилин гри стало зрозумілим, що матч буде напруженим, хоча волиняни тримались на досить-таки високому рівні Надзвичайно небезпечна ситуація на полі. Цей момент особливо полоскотав нерви вболівальникамВолинські ультрас, як завжди, бадьоро підтримують улюблену командуА от що стосується фанів по інший бік «барикад», то їх дещо менше
Майбутнє та надія ФК «Волинь» - молоде покоління спортсменівНаприкінці гри на стадіоні стає гарячеПалкі та щирі обійми гравців після яскравої та гри
ЧИТАТИ ЩЕ: «ВИСОКА ТРАВА В ЛУЦЬКУ ЗАВАЖАЛА ШАХТАРЮ ГРАТИ», - ЛУЧЕСКУЧИТАТИ ЩЕ: ПІСЛЯ ГРИ З ШАХТАРЕМ КВАРЦЯНИЙ ДОЗВОЛИВ ФУТБОЛІСТАМ ВИНА ТА ЖІНОК
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 10
АС7776АІ
Показати IP
5 Травня 2015 15:11
Волинське мурло, без грошей коломойського грали би у дворовій лізі
лучанин до АС7776АІ
Показати IP
5 Травня 2015 16:28
тяжко жити без мозгів
ОЛЯ до лучанин
Показати IP
5 Травня 2015 16:40
ТА-ДА
Корінний лучанин
Показати IP
5 Травня 2015 18:13
Ну вдалось ВОЛИНІ зіграти внічию зі ШАХТАРЕМ у себе на полі і здобути очко ! А скільки
дорогоцінних очей було втрачено із набагато слабшими командами ?! ВОЛИНЬ- команда
настрою! Ось недавно приїжджало ДИНАМО КИЇВ - накидали мячів у ворота ВОЛИНІ особливо
не напружуючись . НЕМАЄ СТАБІЛЬНОСТІ У ГРІ ВОЛИНІ. Була можливість у ВОЛИНІ
боротись за 4місце , яке б давало приймати участь у ЄВРОКУБКАХ - тепер це втрачено!
Андрій до Корінний лучанин
Показати IP
5 Травня 2015 20:25
Які єврокубки??? Дивись на стан українського футболу реально
Корінний лучанин до Андрій
Показати IP
5 Травня 2015 21:52
Який би стан не був, а команди з УКРАЇНИ беруть у розиграші участь !!!
Так що фільтруй інформацію з новин футболу України , якщо хоч трохи цікавишся
футболом.
не зовсім корінний до Корінний лучанин
Показати IP
5 Травня 2015 22:29
а ти взагалі на футбол ходиш? що значить фраза "накидали мячів у ворота ВОЛИНІ особливо не напружуючись"? таке враження, що ти не знаєш про що говориш, а триндиш так, аби що ляпнути. коротше - ТРОЛЬ, іди лісом.
Корінний лучанин до не зовсім корінний
Показати IP
5 Травня 2015 22:41
А я то, взагалі , знаю що пишу бо у свій час займався футболом та
грав і всі вечори та вихідні пропадав на спорт площадці, зрозумів,
писако! Треба трохи володіти жаргоном , ті грав хто грав - ті знають
ці словечка. і до речі , яких багато і тут дописувати їх не варто.
Тобі ще багато фраз треба РОЗЖОВУВАТИ бо ними не володієш!
На завершення скажу тобі твоїми словами , яких ти і заслуговуєш:
" триндиш так, аби що ляпнути. коротше - ТРОЛЬ, іди лісом."
не зовсім корінний до Корінний лучанин
Показати IP
5 Травня 2015 23:04
ну взагалі то, знавець жаргону, у футбол грають, а займаються он***! І взагалі, ти часом не Кличко? а то стиль дуже схожий - "ті грав хто грав - ті знають ці словечка. і до речі , яких багато" - дуже змістовно і красномовно. Ну давай "займайся" далі, успіхів.
Анонім
Показати IP
5 Травня 2015 22:25
Шиба забив гол?
Перше видання книги «Гаррі Поттер і філософський камінь» продали на аукціоні за £45 тисяч
Сьогодні 00:32
Сьогодні 00:32
На дні Мертвого моря виявили соляні «димарі»: вони можуть попереджати про катастрофи на суші
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
30 листопада: свята, події, факти. День пам'яті всіх жертв хімічної війни та Міжнародний день «Міста за життя»
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У ДТП загинула 17-річна дівчина: на Волині покарали чоловіка, який дав п’яному товаришу своє авто
29 Листопада 2024 23:49