На закинутому стадіоні у Луцьку розпочали роботи
![](/resize/450x300/r/files/news/2017/06-02/219143/htr.jpg)
На спортивному стадіоні у мікрорайоні Вересневе, що у Луцьку, розпочалися підготовчі роботи, повідомили у прес-службі волинського УКРОПу.
Як відомо, колишня спортивна арена перетворилася у сміттєзвалище, на якому були купи битого скла та сміття, росли бур’яни. Депутат міської ради від фракції «УКРОП» Борис Смаль, якого обрали люди по цьому округу, домігся виділення з міського бюджету 150 тисяч гривень на реконструкцію стадіону.
ЧИТАТИ ЩЕ: СТАДІОН У ВЕРЕСНЕВОМУ: ХАЩІ, СМІТТЯ ТА КУПА ГНОЮ
«Шкода, коли така спортивна арена почала занепадати. Це величезна територія. На цьому стадіоні є місце для повноцінного футбольного поля, можна розмістити футбольний майданчик, а то навіть і тенісний корт, і ще залишиться місце для трибун. Згідно із попередніми домовленостями зі спортшколою, ми плануємо зробити вхід з боку вулиці Корольова, облаштувати автомобільну стоянку. Також дуже хочемо побудувати критий спортзал», - розповів про плани щодо спортивної арени Борис Смаль.
Зараз на стадіоні вже вичистили бур’яни, вивезли сміття та закрили дірки у огорожі. Через кілька днів тут планують переорати футбольне поле, розрівняти його та посіяти траву.
Борис Смаль переконаний: після багатьох років занепаду на стадіоні нарешті будуть займатися спортом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як відомо, колишня спортивна арена перетворилася у сміттєзвалище, на якому були купи битого скла та сміття, росли бур’яни. Депутат міської ради від фракції «УКРОП» Борис Смаль, якого обрали люди по цьому округу, домігся виділення з міського бюджету 150 тисяч гривень на реконструкцію стадіону.
ЧИТАТИ ЩЕ: СТАДІОН У ВЕРЕСНЕВОМУ: ХАЩІ, СМІТТЯ ТА КУПА ГНОЮ
«Шкода, коли така спортивна арена почала занепадати. Це величезна територія. На цьому стадіоні є місце для повноцінного футбольного поля, можна розмістити футбольний майданчик, а то навіть і тенісний корт, і ще залишиться місце для трибун. Згідно із попередніми домовленостями зі спортшколою, ми плануємо зробити вхід з боку вулиці Корольова, облаштувати автомобільну стоянку. Також дуже хочемо побудувати критий спортзал», - розповів про плани щодо спортивної арени Борис Смаль.
Зараз на стадіоні вже вичистили бур’яни, вивезли сміття та закрили дірки у огорожі. Через кілька днів тут планують переорати футбольне поле, розрівняти його та посіяти траву.
Борис Смаль переконаний: після багатьох років занепаду на стадіоні нарешті будуть займатися спортом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1721759170)
Район
Показати IP
2 Червня 2017 23:02
Не то шо раніше нікому не треба було.Смаль молодець
![](/public/images/user_no_foto.png?1721759170)
Андрій
Показати IP
3 Червня 2017 07:53
Пане смаль я так розумію, що для мешканців Вересневого це першочергова проблема?
Застряють по 20 разів на день: мешканці мікрорайону Луцька скаржаться на роботу ліфтів
Сьогодні 21:22
Сьогодні 21:22
Лікування без страху: у Луцьку для дітей, хворих на туберкульоз, відкрили багатоцільову ресурсну кімнату
Сьогодні 21:02
Сьогодні 21:02
Графік вимкнення електроенергії на Волині 24 липня
Сьогодні 20:43
Сьогодні 20:43
ЗСУ пошкодили російський паром «Славянин» у порту «Кавказ»
Сьогодні 20:24
Сьогодні 20:24
Реконструкція напірного каналізаційного колектора: «Луцькводоканал» та ЮНІСЕФ посилюють співпрацю
Сьогодні 20:05
Сьогодні 20:05
На Дніпропетровщині помер Захисник з Волині Микола Федончук
Сьогодні 19:46
Сьогодні 19:46
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.