Міжнародний бокс у Луцьку: перемога за лучанами
Луцька збірна перемогла команду з Польщі під час змагань з боксу. На рингу в центрі міста відбулося 13 запеклих боїв.
Міжнародна матчева зустріч з боксу відбулася у День міста Луцька 25-го серпня.
У першому бою виграв спортсмен із Польщі, вже другий бій був за українським боксером. Третій бій закінчився достроково технічним нокаутом, що дало лучанам ще один переможний бал. Наступна сутичка завершилася нічиєю. У п’ятому поєдинку переміг господар рингу, у наступному протистоянні дострокову перемогу отримав польський спортсмен. Сьомий та восьмий виступи завершилися теж достроково, цього разу перемога була на стороні лучан. У дев’ятому поєдинку гості здобули першість. Втім, десятий бій знову був за командою з Луцька. Далі спортсмени зійшлися на нічиї. І наступні два важковагові поєдинки були на рахунку іменинників.Відповідно, з рахунком 8:3 перемогла команда боксерів з Луцька.
Радник Луцького міського голови, депутат Ігор Поліщук наголосив, що підтримуючи спорт, міська рада хоче, аби підростаюче покоління лучан було успішним.
«Для міської влади – підтримка спорту в пріоритеті, адже це важливо для розвитку підростаючого покоління. У нас відбувається маса заходів: футбол, волейбол, баскетбол і бокс, і змагання стронгменів. Тут зібралося багато дітей, які будуть дивитися на професіоналів й хтось із них захоче займатися спортом. Адже займаючись спортом, діти міцніють не тільки фізично, а й морально, вчаться працювати на результат і досягати поставлених цілей. Клички вже завершили свою кар’єру, тому нам потрібно виховувати нових зірок», - розповідає Ігор Поліщук.Підтримав ці змагання й Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».
«Вже сьомий рік поспіль Фонд особливу увагу приділяє розвитку спорту й щорічно підтримуємо вагомі заходи, тому бажаю перемогти кращим, а глядачам отримати масу задоволення», - розповів заступник голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Орест Маховський.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Міжнародна матчева зустріч з боксу відбулася у День міста Луцька 25-го серпня.
У першому бою виграв спортсмен із Польщі, вже другий бій був за українським боксером. Третій бій закінчився достроково технічним нокаутом, що дало лучанам ще один переможний бал. Наступна сутичка завершилася нічиєю. У п’ятому поєдинку переміг господар рингу, у наступному протистоянні дострокову перемогу отримав польський спортсмен. Сьомий та восьмий виступи завершилися теж достроково, цього разу перемога була на стороні лучан. У дев’ятому поєдинку гості здобули першість. Втім, десятий бій знову був за командою з Луцька. Далі спортсмени зійшлися на нічиї. І наступні два важковагові поєдинки були на рахунку іменинників.Відповідно, з рахунком 8:3 перемогла команда боксерів з Луцька.
Радник Луцького міського голови, депутат Ігор Поліщук наголосив, що підтримуючи спорт, міська рада хоче, аби підростаюче покоління лучан було успішним.
«Для міської влади – підтримка спорту в пріоритеті, адже це важливо для розвитку підростаючого покоління. У нас відбувається маса заходів: футбол, волейбол, баскетбол і бокс, і змагання стронгменів. Тут зібралося багато дітей, які будуть дивитися на професіоналів й хтось із них захоче займатися спортом. Адже займаючись спортом, діти міцніють не тільки фізично, а й морально, вчаться працювати на результат і досягати поставлених цілей. Клички вже завершили свою кар’єру, тому нам потрібно виховувати нових зірок», - розповідає Ігор Поліщук.Підтримав ці змагання й Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».
«Вже сьомий рік поспіль Фонд особливу увагу приділяє розвитку спорту й щорічно підтримуємо вагомі заходи, тому бажаю перемогти кращим, а глядачам отримати масу задоволення», - розповів заступник голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Орест Маховський.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1721741027)
Никонор
Показати IP
27 Серпня 2017 02:29
Того насилля і біди і так хватає, а вони ще для показу морди один одному б'ють, а чого вже та макарова всілась там, ще один крупний спец по боксу.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721741027)
Наташа
Показати IP
31 Серпня 2017 11:13
Завдяки боксу Україну стали впізнавати у світі! Пригадайте імена видатних українців - серед них обовязково знайдете братів Кличко! продовжувати їх справу - не обовязково! обовязково - залучати молодь до здорового способу життя. Боксерські зали і клуби Луцька витгянули не одного підлітка з біди і дозволили рости і розвиватися в правильному напрямку!
Чим займатися і в як русло спрямувати свою енергію - кожен вибирає сам, але популяризація саме цього виду спорту серед юнаків та молоді - дуже правильно!
Чудово, що є люди, які займаються організацією таких заходів, виділяюит кошти тощо! Повірте, ще світ почує, що в Україні є не лише Клички і Усік, але й інші чудові талановиті боксери!
Кілька будинків без води: в Луцьку між сусідніми ОСББ – конфлікт через доступ до підвалу
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
На війні зупинилося серце волинянина Олега Мартинова
Сьогодні 15:36
Сьогодні 15:36
У ВР заблокували трибуну, вимагали заборонити УПЦ МП
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
У Володимирі презентували Місцевий план управління відходами
Сьогодні 14:47
Сьогодні 14:47
Луцька міська рада та благодійний фонд «АНГАР. Україна» підписали Меморандум про співпрацю
Сьогодні 14:30
Сьогодні 14:30
У Луцьку попрощалися з Героєм Миколою Сищиком
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
Рада продовжила воєнний стан та мобілізацію до 9 листопада
Сьогодні 13:23
Сьогодні 13:23
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.