Матч «Волинь»-«Металіст»: вболівальники. ФОТОРЕПОРТАЖ
Бойовою нічиєю - 2:2 завершився матч «Волині» та харківського «Металіста», що відбувся 7 серпня цього року. Правдиво кажучи, цього разу луцький стадіон «Авангард» не міг похизуватися трибунами, що «ревуть», адже поспостерігати за поєдинком прийшла відносно невелика кількість уболівальників. Зате найзатятіших та найпалкіших!
Як і завше, у будь-яку пору року та погодні умови, навіть у 35-градусну спеку, вірні улюбленій команді ультрас із фан-сектору прийшли підтримати своїх «хрестоносців». Такий стан речей уже давно став приємною «константою».По протилежну сторону стадіону за своїх гравців вболівали фани команди-супротивникаНе обійшлось й без відомих людей обласного центру. Ось депутат Луцької міськради Богдан Шиба дружньо обговорює подробиці матчу із очільником Луцьких міліціянтів Ігорем Муковозом.Як завжди, нерозлучний із власним телефоном, одним оком на футбольне поле поглядає нардеп Ігор ГузьВеликою приємністю є й те, що мами й татусі, а також бабусі й дідусі змалку прищеплюють любов до спорту своїм маленьким друзям. Тому щоразу на стільцях вболівальників й не тільки можна побачити представників майбутнього покління різного віку.Однак, навіть найпалкіші уболівальники не в силах встоятти перед палючим сонцемА тим часом спортивні журналісти пильно слідкують за ходом подій на поліФото Вікторії СЕМЕНЮК
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як і завше, у будь-яку пору року та погодні умови, навіть у 35-градусну спеку, вірні улюбленій команді ультрас із фан-сектору прийшли підтримати своїх «хрестоносців». Такий стан речей уже давно став приємною «константою».По протилежну сторону стадіону за своїх гравців вболівали фани команди-супротивникаНе обійшлось й без відомих людей обласного центру. Ось депутат Луцької міськради Богдан Шиба дружньо обговорює подробиці матчу із очільником Луцьких міліціянтів Ігорем Муковозом.Як завжди, нерозлучний із власним телефоном, одним оком на футбольне поле поглядає нардеп Ігор ГузьВеликою приємністю є й те, що мами й татусі, а також бабусі й дідусі змалку прищеплюють любов до спорту своїм маленьким друзям. Тому щоразу на стільцях вболівальників й не тільки можна побачити представників майбутнього покління різного віку.Однак, навіть найпалкіші уболівальники не в силах встоятти перед палючим сонцемА тим часом спортивні журналісти пильно слідкують за ходом подій на поліФото Вікторії СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721942253)
!!!
Показати IP
9 Серпня 2015 09:54
За Гузем справа-Янукович сидить!!!
26 липня: свята, події, факти. Горохів отримав Магдебурзьке право та День парашутиста
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Землю накриє подвійний метеоритний дощ: коли та як дивитися
25 Липня 2024 23:46
25 Липня 2024 23:46
«Це диво, такого ніде на планеті немає»: у Каховському водосховищі вирує життя, – The Guardian
25 Липня 2024 23:29
25 Липня 2024 23:29
На Волині громади залучили понад 1,5 млн грн туристичного збору
25 Липня 2024 23:11
25 Липня 2024 23:11
Ухилення від мобілізації: чи відправили шкільного кочегара з Волині за ґрати
25 Липня 2024 22:53
25 Липня 2024 22:53
Третині українців вистачає грошей тільки на їжу і складно купувати одяг, – Центр Разумкова
25 Липня 2024 22:35
25 Липня 2024 22:35
Волинські аграрії завершують збір озимої пшениці
25 Липня 2024 22:17
25 Липня 2024 22:17
На Волині перейменують 115 вулиць
25 Липня 2024 21:59
25 Липня 2024 21:59
Тарифи на мобільний зв'язок зростуть на 50%, – експерт
25 Липня 2024 21:41
25 Липня 2024 21:41
У Луцьку облаштували фанзону Олімпійських ігор
25 Липня 2024 21:23
25 Липня 2024 21:23
Графіки вимкнення електрики на Волині 26 липня
25 Липня 2024 21:05
25 Липня 2024 21:05
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.