Луцьк зустрів футзальну Екстра-лігу
![](/resize/450x300/r/files/news/2015/10-02/167147/1w.jpg)
Всеукраїнский футзальний турнір «LUTSK OPEN СUP» розпочався сьогодні, 2 жовтня, у Луцьку.
Впродовж двох днів за головний трофей турніру змагатимуться одразу п'ять представників вітчизняної Екстра-ліги – «Спортлідер+» (Хмельницький), «Енергія» (Львів), «Ураган» (Івано-Франківськ), «Кардинал-Рівне» (Рівне), «ЛТК-ІнБев-НПУ» (Луганськ/Житомир/Київ), а також місцева аматорська команда - збірна міста Луцька.
Турнір відбувається за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» у рамках програми Фонду «Луцьку – спорт високих досягнень». До слова, Фонд постійно підтримує проведення спортивних змагань у місті. Так, нещодавно на оновленому луцькому стадіоні «Авангард» відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків.
«Це вперше у нас стільки команд ТОП-рівня. Якщо зібрати регалії всіх наших учасників, тільки переможців національного чемпіоната та кубка буде більше десяти. Зіркові команди, зіркові гравці. Надіємося, що й турнір вдасться сильним», - запевняє організатор змагань Олексій Сорокун.
У денній частині програми зіграли вже три матчі. У дебютній зустрічі «ЛТК-ІнБев-НПУ» з мінімальним рахунком 1:0 переміг хмельницький «Спортлідер+». Рівненський «Кардинал» та львівська «Енергія» не виявили сильнішого. Матч завершився з рахунком 2:2. «Ураган» з «ЛТК» також зіграли в нічию – 2:2.
«П’ять з шести команд – це представники Екстраліги. Поки що немає великої напруги в матчах, та чим ближче до фіналу, тим ігри ставатимуть принциповіші. Дуже добре, що в Луцьку вирішили організувати цей турнір. Нашій команді не вистачає ігрового досвіду, а тут є мождивість переглянути молодь. Ми невдало стартували в Екстралізі – три гри ми програли. Тому для команди сьогоднішня перемога є дуже важливою», - розповідає Валерій Трикін, головний тренер команди «ЛТК-ІнБев-НПУ».
«Змагання влаштували на високому рівні, зібрали хороші команди. Хочу подякувати організаторам за можливість пограти футзал зі сильними суперниками. В чемпіонаті цього тижня пауза, тому для команди турнір в Луцьку є дуже корисним. Ми будемо награвати різні схеми, випробовувати нові напрацювання, імпровізувати», - сказав Олексій Фетько, капітан команди «Спортлідер+».
У вечірній програмі СОК «Адреналін Сіті» відбудуться такі матчі:
Збірна Луцька – «Кардинал»
«Спортлідер +» – «Ураган»
«Енергія» – Збірна Луцька
А у суботу, 3 жовтня, відбудуться фінальні ігри:
14.00 – 3а 5-6 м. (3А-3Б)
15.00 – За 3-4 м. (2А-2Б)
16.00 – Фінал (1А-1Б)
17.00 – Нагородження переможців та призерів турніру.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Впродовж двох днів за головний трофей турніру змагатимуться одразу п'ять представників вітчизняної Екстра-ліги – «Спортлідер+» (Хмельницький), «Енергія» (Львів), «Ураган» (Івано-Франківськ), «Кардинал-Рівне» (Рівне), «ЛТК-ІнБев-НПУ» (Луганськ/Житомир/Київ), а також місцева аматорська команда - збірна міста Луцька.
Турнір відбувається за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» у рамках програми Фонду «Луцьку – спорт високих досягнень». До слова, Фонд постійно підтримує проведення спортивних змагань у місті. Так, нещодавно на оновленому луцькому стадіоні «Авангард» відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків.
«Це вперше у нас стільки команд ТОП-рівня. Якщо зібрати регалії всіх наших учасників, тільки переможців національного чемпіоната та кубка буде більше десяти. Зіркові команди, зіркові гравці. Надіємося, що й турнір вдасться сильним», - запевняє організатор змагань Олексій Сорокун.
У денній частині програми зіграли вже три матчі. У дебютній зустрічі «ЛТК-ІнБев-НПУ» з мінімальним рахунком 1:0 переміг хмельницький «Спортлідер+». Рівненський «Кардинал» та львівська «Енергія» не виявили сильнішого. Матч завершився з рахунком 2:2. «Ураган» з «ЛТК» також зіграли в нічию – 2:2.
«П’ять з шести команд – це представники Екстраліги. Поки що немає великої напруги в матчах, та чим ближче до фіналу, тим ігри ставатимуть принциповіші. Дуже добре, що в Луцьку вирішили організувати цей турнір. Нашій команді не вистачає ігрового досвіду, а тут є мождивість переглянути молодь. Ми невдало стартували в Екстралізі – три гри ми програли. Тому для команди сьогоднішня перемога є дуже важливою», - розповідає Валерій Трикін, головний тренер команди «ЛТК-ІнБев-НПУ».
«Змагання влаштували на високому рівні, зібрали хороші команди. Хочу подякувати організаторам за можливість пограти футзал зі сильними суперниками. В чемпіонаті цього тижня пауза, тому для команди турнір в Луцьку є дуже корисним. Ми будемо награвати різні схеми, випробовувати нові напрацювання, імпровізувати», - сказав Олексій Фетько, капітан команди «Спортлідер+».
У вечірній програмі СОК «Адреналін Сіті» відбудуться такі матчі:
Збірна Луцька – «Кардинал»
«Спортлідер +» – «Ураган»
«Енергія» – Збірна Луцька
А у суботу, 3 жовтня, відбудуться фінальні ігри:
14.00 – 3а 5-6 м. (3А-3Б)
15.00 – За 3-4 м. (2А-2Б)
16.00 – Фінал (1А-1Б)
17.00 – Нагородження переможців та призерів турніру.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721937601)
просто беня
Показати IP
2 Жовтня 2015 21:15
скоро вибори гроші викидаемо на команди здругих областей
Третині українців вистачає грошей тільки на їжу і складно купувати одяг, – Центр Разумкова
Сьогодні 22:35
Сьогодні 22:35
Волинські аграрії завершують збір озимої пшениці
Сьогодні 22:17
Сьогодні 22:17
На Волині перейменують 115 вулиць
Сьогодні 21:59
Сьогодні 21:59
Тарифи на мобільний зв'язок зростуть на 50%, – експерт
Сьогодні 21:41
Сьогодні 21:41
У Луцьку облаштували фанзону Олімпійських ігор
Сьогодні 21:23
Сьогодні 21:23
Графіки вимкнення електрики на Волині 26 липня
Сьогодні 21:05
Сьогодні 21:05
Перевищення вмісту кишкової палички зафіксували у 17% проб води з місць купання, – МОЗ
Сьогодні 20:29
Сьогодні 20:29
Врятовано для України: у Волинський краєзнавчий музей передали конфісковані на кордоні монети XIX століття
Сьогодні 20:11
Сьогодні 20:11
На Горохівщині попрощалися з Героєм Ігорем Бідою
Сьогодні 19:53
Сьогодні 19:53
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.