Луцьк збере півтисячі легкоатлетів на командний чемпіонат України
![](/resize/450x281/r/files/news/2016/09-14/201665/943f179d39cc2d41b0904b54cdc54380.jpg)
Головна спортивна арена Волині, стадіон «Авангард», прийматиме чергові представницькі легкоатлетичні змагання – Командний чемпіонат України серед юнаків 2001 року народження і молодші. Змагання триватимуть у понеділок-вівторок 19-20 вересня.
За підсумками цього чемпіонату визначать склад збірної України, - повідомили у прес-службі Федерації легкої атлетики Волинської області.
До Луцька на змагання приїдуть більше півтисячі юних спортсменів із усіх регіонів країни. Вони виборюватимуть медалі в усіх видах легкоатлетичної програми.
У понеділок 19 вересня о 15:30 розпочнеться церемонія відкриття, яка включатиме й традиційну естафету школярів Луцька. Глядачів розважатимуть ді-джеї, барабанне шоу, змагання коментуватимуться і проходитимуть в тому числі під музичний супровід. Присутні на змаганнях зможуть взяти участь й у розіграші призів.
Як зазначає керівник змагань, заслужений тренер України Олег Вегнер, командний чемпіонат України дуже важливий для підготовки юнацької збірної України.
«Власне, за підсумками луцького чемпіонату й буде складено збірну України, яка готуватиметься Юнацьких Олімпійських Ігор, які відбудуться у 2018 році в Буенос-Айресі. Знаю, що намір виступити якомога успішніше в Луцьку мають й волинські легкоатлети, адже впродовж останнього року нам вдалося знайти чимало талантів серед них», - розповідає тренер.
Партнером проведення Командного чемпіонату України у Луцьку є Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За підсумками цього чемпіонату визначать склад збірної України, - повідомили у прес-службі Федерації легкої атлетики Волинської області.
До Луцька на змагання приїдуть більше півтисячі юних спортсменів із усіх регіонів країни. Вони виборюватимуть медалі в усіх видах легкоатлетичної програми.
У понеділок 19 вересня о 15:30 розпочнеться церемонія відкриття, яка включатиме й традиційну естафету школярів Луцька. Глядачів розважатимуть ді-джеї, барабанне шоу, змагання коментуватимуться і проходитимуть в тому числі під музичний супровід. Присутні на змаганнях зможуть взяти участь й у розіграші призів.
Як зазначає керівник змагань, заслужений тренер України Олег Вегнер, командний чемпіонат України дуже важливий для підготовки юнацької збірної України.
«Власне, за підсумками луцького чемпіонату й буде складено збірну України, яка готуватиметься Юнацьких Олімпійських Ігор, які відбудуться у 2018 році в Буенос-Айресі. Знаю, що намір виступити якомога успішніше в Луцьку мають й волинські легкоатлети, адже впродовж останнього року нам вдалося знайти чимало талантів серед них», - розповідає тренер.
Партнером проведення Командного чемпіонату України у Луцьку є Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У постачальника продуктів для Міноборони вилучили понад €4,7 мільйона «чорної» готівки
Сьогодні 15:41
Сьогодні 15:41
На Сумщині загинув молодий майор з Волині Борис Степанюк
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
Біля драмтеатру у Луцьку буде парковка
Сьогодні 15:08
Сьогодні 15:08
Дрони, квадрокоптери, зарядні станції: волинські воїни отримали черговий транш допомоги
Сьогодні 14:52
Сьогодні 14:52
У Раді пропонують удосконалити програму «єОселя»
Сьогодні 14:36
Сьогодні 14:36
У Луцьку п'яний водій не визнавав результату «Драгера» та пропонував патрульним хабар
Сьогодні 14:20
Сьогодні 14:20
Матері Героя з Торчина Руслана Карпюка вручили його орден
Сьогодні 14:03
Сьогодні 14:03
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.