Лучани привезли медалі з чемпіонату Київщини з пауерлiфтингу та жиму лежачи
![](/resize/450x470/r/files/news/2017/05-16/217824/0147.jpg)
Лучанка Анна Шумакова перемогла в жимi лежачи та пауерлiфтингу серед жiнок в категорiї 52 кілограми під час третього чемпiонату Київщини, який відбувся в Обухові. Також вона стала кращою серед жiнок в абсолютному залiку, повідомляють представники спортсменів.
Олександр Войтович зайняв друге мiсце серед дорослих та перше мiсце серед юнiорiв в абсолютному залiку. В категорi до 82.5 кг перше мiсце зайняв Володимир Шумаков, який також перемiг в змаганнях серед ветеранiв.
Найзапеклiша боротьба точилася в категорii до 100 кг. У цій боротьбi друге мiсце зайняв iнспектор роти полiцiї особливого призначення ГУНП областi лейтенант полiцiї Дмитро Мокич. Третiм став Роман Борисюк - представник спортклубу «Драйв». В найважчiй категорii +100 кг другим став Володимир Мельник. В командному залiку динамiвцi поступились тiльки господарям змагань. Готував команду до змагань старший тренер СОК «ДРАЙВ» Вадим Шумаков.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Олександр Войтович зайняв друге мiсце серед дорослих та перше мiсце серед юнiорiв в абсолютному залiку. В категорi до 82.5 кг перше мiсце зайняв Володимир Шумаков, який також перемiг в змаганнях серед ветеранiв.
Найзапеклiша боротьба точилася в категорii до 100 кг. У цій боротьбi друге мiсце зайняв iнспектор роти полiцiї особливого призначення ГУНП областi лейтенант полiцiї Дмитро Мокич. Третiм став Роман Борисюк - представник спортклубу «Драйв». В найважчiй категорii +100 кг другим став Володимир Мельник. В командному залiку динамiвцi поступились тiльки господарям змагань. Готував команду до змагань старший тренер СОК «ДРАЙВ» Вадим Шумаков.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721751398)
менгель
Показати IP
18 Травня 2017 13:22
Добра командос-молодцi динамiвцi!
Йшов освіжитися до Лаври. Росіянин, якого затримали на Волині, – про те, як перетнув кордон
Сьогодні 19:08
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:08
Посеред ночі здавали рідкісну кров: луцькі патрульні допомогли медикам перинатального врятувати життя породіллі
Сьогодні 17:52
Сьогодні 17:52
У Луцьку посеред дороги перекинулася фура. Фото
Сьогодні 17:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:17
Волинянина, який спалив сусідам Daewoo, взяли під варту
Сьогодні 17:00
Сьогодні 17:00
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.