Лучанка стала чемпіонкою світу з пауерліфтингу та встановила рекорд
![](/resize/450x252/r/files/news/2017/06-18/220227/19366523_1393045130781241_3474158990485713462_n.jpg)
Лучанка Оксана Гронович стала чемпіонкою світу з класичного пауерліфтингу серед юніорок та встановила рекорд України в тязі та сумі триборства.
Про це повідомив у Фейсбуці Заслужений тренер України, тренер команди "Volyn Strength" Олег Хом'як, який підготував спортсменку.
"В Мінську, в серці Білорусі, член збірної України та команди "Volyn Strength" Оксана Гронович у ваговій категорії до 52 кг, відпрацювавши вдало у кожній спробі, в останньому підході станової тяги вирвала золоту нагороду у представниці Канади!
Оксана також виборола малу срібну нагороду у жимі лежачи з результатом 77,5 кг та мале золото у тязі - 160 кг, встановивши рекорд України в тязі та сумі триборства - 357,5 кг!" - йдеься в дописі.
Як зазначається, раніше Оксана здобула титул чемпіонки Європи цього року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив у Фейсбуці Заслужений тренер України, тренер команди "Volyn Strength" Олег Хом'як, який підготував спортсменку.
"В Мінську, в серці Білорусі, член збірної України та команди "Volyn Strength" Оксана Гронович у ваговій категорії до 52 кг, відпрацювавши вдало у кожній спробі, в останньому підході станової тяги вирвала золоту нагороду у представниці Канади!
Оксана також виборола малу срібну нагороду у жимі лежачи з результатом 77,5 кг та мале золото у тязі - 160 кг, встановивши рекорд України в тязі та сумі триборства - 357,5 кг!" - йдеься в дописі.
Як зазначається, раніше Оксана здобула титул чемпіонки Європи цього року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1721729933)
Лучанка
Показати IP
18 Червня 2017 22:23
МОЛОДЕЦЬ!!!!!!!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721729933)
я
Показати IP
19 Червня 2017 08:52
Умница!Респект!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721729933)
лучанин
Показати IP
19 Червня 2017 13:37
гарнюня... яле заміж таку брати..недай Бог)
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.