Лучан запрошують на вуличні спортивні тренування
![](/resize/450x246/r/files/news/2017/04-07/215125/17522291_946460152124061_1533333101_o-1-716x393.jpg)
Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» та громадська організація Arma Work запрошують на фізкультурно-оздоровчі заняття у стилі StreetWorkOut, інформують у прес-службі Фонду.
Початок занять з 10 квітня о 18.30 год.
Графік тренувань:
понеділок, четвер: прибудинкові території на вул. Корольова, 10 (мкрн. Вересневе), бульв. Дружби народів, 8, 8а, 10, 12 (район ДПЗ)
вівторок, п’ятниця: прибудинкові території на вул. Чорновола, 2, 2а, 2б, 2в (район 33-го кварталу),вул. Конякіна, (10, 10а, 12, 12а, 2б)
середа, субота: прибудинкові території на вул. Дубнівській, 12 (район Київського майдану), вул. Рівненській, 81, 83, 83а, 85, 85а, 87.Довідково: Street workout — (укр. Вуличне тренування) — це масовий рух, заснований на заняттях фізичною культурою із застосуванням тренувального обладнання у парках, спортивних майданчиках на прибудинкових територіях, шкільних дворах. Заняття передбачають тренування на турніках, брусах на свіжому повітрі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Початок занять з 10 квітня о 18.30 год.
Графік тренувань:
понеділок, четвер: прибудинкові території на вул. Корольова, 10 (мкрн. Вересневе), бульв. Дружби народів, 8, 8а, 10, 12 (район ДПЗ)
вівторок, п’ятниця: прибудинкові території на вул. Чорновола, 2, 2а, 2б, 2в (район 33-го кварталу),вул. Конякіна, (10, 10а, 12, 12а, 2б)
середа, субота: прибудинкові території на вул. Дубнівській, 12 (район Київського майдану), вул. Рівненській, 81, 83, 83а, 85, 85а, 87.Довідково: Street workout — (укр. Вуличне тренування) — це масовий рух, заснований на заняттях фізичною культурою із застосуванням тренувального обладнання у парках, спортивних майданчиках на прибудинкових територіях, шкільних дворах. Заняття передбачають тренування на турніках, брусах на свіжому повітрі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Волинянка Марія Повх кваліфікувалася у півфінал третьої поспіль Олімпіади з веслування на байдарці
Сьогодні 21:55
Сьогодні 21:55
У 2025 році Путіну доведеться зупинити війну або провести нову мобілізацію, – Буданов
Сьогодні 20:05
Сьогодні 20:05
«Схуд на 10 кг»: волинські пожежники повернулися з Донеччини
Сьогодні 19:46
Сьогодні 19:46
У 9 справах з 10 українські суди скасовують штрафи від ТЦК
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.