Ліга Європи: «головатий» «Металіст», нервовий «Дніпро». ВІДЕО

4 Жовтня 2012 23:58
Харківському «Металісту» вдалося обіграти віденський «Рапід» завдяки двом голам, які бразильські легіонери команди забили головою. Дніпропетровський «Дніпро» у напруженому поєдинку дотиснув шведський «АІК».

Матчі другого туру розіграшу Ліги Європи сезону 2012/2012 відбулися 4 жовтня.

У цьому турі харківський «Металіст» зумів закріпитися на першому місці в групі завдяки домашній перемозі над віденським «Рапідом».

Щоправда гра розпочалася «інфарктно» для вболівальників господарів: гості могли мінімум двічі відкрити рахунок. Лише в другому таймі харків'яни опам'яталися.

Спочатку півзахисник Едмар (на фото) замкнув передачу аргентинця Хосе Соси зі штрафного, а за 14 хвилин хавбек Вілліан з правого краю надіслав м'яча до карного суперника і бразилець Клейтон Шав'єр головою переправив його у ворота.

Металіст - Рапід 2:0
Голи: Едмар, 66, Шав'єр, 80

Металіст: Горяїнов, Вільягра, Торсільері, Фініньо, Гуйє, Шав'єр, Соса (Марлос, 83), Торрес, Бланко (Едмар, 61), Тайсон, Крістальдо (Вілліан, 74)

Рапід: Кенігсхофер, Зоннляйтнер, Катцер, Жерсон, Хайккінен, Хофманн (Куловіч, 87), Ілдіз, Прагер, Тріммель, Бургшталлер, Алар (Грозурек, 76)

Попередження: Торсільері - Ілдіз
Вилучення: Бургшталлер, 90+3

Ще гірше розпочав свою зустріч дніпропетровський «Дніпро». На 5-ій хвилині шведи забили після стандарту. Під завісу тайму гості таки зрівняли рахунок завдяки ефективним діям форварда Ніколи Калініча, але за мить господарі знову були попереду: помилкою беків українського клубу скористався швед Хенок Гойтом.

Другу частину гри дніпряни розпочали дуже активно. Але бажаного зуміли досягнути лише на 74-ій хвилині: захисник Віталій Мандзюк вдало підставив голову після подачі з кутового і зрівняв рахунок.

А за 9 хвилин гості дотиснули шведів. Нападник Євген Селезньов, використавши помилку оборонців господарів, вискочив один-на-один з воротарем і на табло стадіону загорілося - 2:3.

АІК - Дніпро 2:3
Голи: Даніельссон, 5, Гойти, 45 +1 - Калинич, 41, Мандзюк, 74, Селезньов, 83
АІК: Турина, Лорентсон, Карлссон, Бекман, Йоханссон, Лалавеле, Ібрахім, Даніельссон, Густавссон (Мутумба, 65), Карікарі, Гойти (Боржес, 65)
Дніпро: Лаштувка, Мандзюк, Мазух (Матеус, 66), Чеберячко (Федецький, 46), Стрініч, Ротань, Алієв (Кравченко, 79), Жуліано, Коноплянка, Калініч, Селезньов
Попередження: Лорентсон, Даніельссон - Селезньов, Кравченко