USD 41.10 41.44
  • USD 41.10 41.44
  • EUR 41.20 41.45
  • PLN 10.35 10.50

Кварцяний «не розуміє правил футболу»

14 Квітня 2015 09:17
Головний тренер луцької «Волині» Віталій Кварцяний прокоментував в ефірі програми «Великий футбол» з Олександром Денисовим на каналі «Футбол 1» призначення пенальті у ворота запоріжців у поєдинку 19-го туру УПЛ.

З його слів, він, напевно, не розуміє правил, згідно з якими працюють судді.

Нагадаємо, із рахунком 1:1 закінчився матч «Волині» з «Металургом».

Гра відбулася 10 квітня на «Славутич Арені» в Запоріжжі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
дідо Показати IP 14 Квітня 2015 09:21
Кварц давно перетворився з тренера на клоуна.
ФК до дідо Показати IP 14 Квітня 2015 10:04
Давно вже недокоманда, недотренер!!!:(
Анонім до ФК Показати IP 14 Квітня 2015 10:42
Найкращий результат команди у вищій лізі України - 6 місце в сезоні 2002/2003 рр. На сьогодні за 7 турів до завершення чемпіонату Волинь посідає 6 сходинку в турнірній таблиці. Це факт, а всі пости проти команди і тренера дійсно профанація
Колік до ФК Показати IP 14 Квітня 2015 13:48
Ви з дідо два дауна . Не буде Кварца , не буде команди. Все тримається на ньому ,це Людина завдяки якій "ВОЛИНЬ" грає в прем"єр лізі і тримається на плаву!А піде Кварц буде як в інших невеликих західних містах України.
Анонім до дідо Показати IP 14 Квітня 2015 10:36
але це незаважає йому продуктивно працювати на український футбол. припускаю, що коли Кварц залишить тренерську діяльність у Волині з великим футболом ми попрощаємося надовго, можливо назавжди...