Кожна помилка у грі з Динамо – це гол, - Кварцяний
Головний тренер ФК «Волинь» Віталій Кварцяний поділився із журналістами враженнями про довгоочікуваний поєдинок «хрестоносців» із динамівцями.
Нагадаємо, сьогодні, 20 вересня, відбувся поєдинок Волинь – Динамо, який завершився рахунком 0:2 не на користь «червоно-білих».
Зі слів Віталія Кварцяного, до матчу з ФК «Динамо» волиняни готувались трошки активніше, ніж з іншими суперниками, враховували деякі фактори.«Але гра «поставила на місце» наші сподівання. Футболісти в першому таймі грали несміливо і це не давало впевненості. Активності в атаці було мало. Хотілось зберегти рахунок. Іноді футболісти беруть гру у свої руки, намагаються перестраховуватись. Але цього разу кожен боявся зробити помилку, але в кінці її зробив гравець, який не був активний. В захисті ми грали троє. Ми дали Шабанову відпочити, вийшов Приндета і зіграв в принципі непогано», - зауважив тренер.Він зазначив, що уже після поєдинку переглянув тактичні дії футболістів:
«Так от Шабанов зовсім випав з гри. А з «Динамо» одна помилка – це гол. Кравченко зіграв грубо, неакуратно і некординаційно. Тому отримали пенальті. Мали 5 голових моментів, а Динамо ще три. Тому ми все одно не дотягнули б до перемоги. В цілому, враховуючи стан команди суперника, яка має хорошу функціональну підготовку, то ми зіграли непогано. Я сказав своїм футболістам, що ми маємо шанс потрапити в лігу чемпіонів, але для цього треба показати характер. Не так сталося, але, в цілому, я б поставив волинянам позитивну оцінку, бо всі футболісти віддалися грі, як могли. Шкода, що не забили…», - резюмував Кварцяний.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, сьогодні, 20 вересня, відбувся поєдинок Волинь – Динамо, який завершився рахунком 0:2 не на користь «червоно-білих».
Зі слів Віталія Кварцяного, до матчу з ФК «Динамо» волиняни готувались трошки активніше, ніж з іншими суперниками, враховували деякі фактори.«Але гра «поставила на місце» наші сподівання. Футболісти в першому таймі грали несміливо і це не давало впевненості. Активності в атаці було мало. Хотілось зберегти рахунок. Іноді футболісти беруть гру у свої руки, намагаються перестраховуватись. Але цього разу кожен боявся зробити помилку, але в кінці її зробив гравець, який не був активний. В захисті ми грали троє. Ми дали Шабанову відпочити, вийшов Приндета і зіграв в принципі непогано», - зауважив тренер.Він зазначив, що уже після поєдинку переглянув тактичні дії футболістів:
«Так от Шабанов зовсім випав з гри. А з «Динамо» одна помилка – це гол. Кравченко зіграв грубо, неакуратно і некординаційно. Тому отримали пенальті. Мали 5 голових моментів, а Динамо ще три. Тому ми все одно не дотягнули б до перемоги. В цілому, враховуючи стан команди суперника, яка має хорошу функціональну підготовку, то ми зіграли непогано. Я сказав своїм футболістам, що ми маємо шанс потрапити в лігу чемпіонів, але для цього треба показати характер. Не так сталося, але, в цілому, я б поставив волинянам позитивну оцінку, бо всі футболісти віддалися грі, як могли. Шкода, що не забили…», - резюмував Кварцяний.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1721937817)
Іван
Показати IP
20 Вересня 2015 21:21
Обєктивний аналіз матчу. 2Волині" повезло із тренером, якщо не може команда заробити популярність то це зробив за її тренер, якби не Кварцяний то ніхто і незнав би і такої команди як "Волинь"
![](/public/images/user_no_foto.png?1721937817)
клоун
Показати IP
21 Вересня 2015 09:43
Газмяш наша гордість, Йо..вашу мать
Третині українців вистачає грошей тільки на їжу і складно купувати одяг, – Центр Разумкова
Сьогодні 22:35
Сьогодні 22:35
Волинські аграрії завершують збір озимої пшениці
Сьогодні 22:17
Сьогодні 22:17
На Волині перейменують 115 вулиць
Сьогодні 21:59
Сьогодні 21:59
Тарифи на мобільний зв'язок зростуть на 50%, – експерт
Сьогодні 21:41
Сьогодні 21:41
У Луцьку облаштували фанзону Олімпійських ігор
Сьогодні 21:23
Сьогодні 21:23
Графіки вимкнення електрики на Волині 26 липня
Сьогодні 21:05
Сьогодні 21:05
Перевищення вмісту кишкової палички зафіксували у 17% проб води з місць купання, – МОЗ
Сьогодні 20:29
Сьогодні 20:29
Врятовано для України: у Волинський краєзнавчий музей передали конфісковані на кордоні монети XIX століття
Сьогодні 20:11
Сьогодні 20:11
На Горохівщині попрощалися з Героєм Ігорем Бідою
Сьогодні 19:53
Сьогодні 19:53
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.