Якщо їм не цікаво, то я сама приїду, - Надія Боровська
Любомльський район знову забув про свою землячку – спортсменку Надію Боровську, яка була учасником Олімпійських Ігор у Пекіні в складі Збірної команди України . Про це вона 4 вересня розповіла у коментарі «Волинським Новинам».
Надія Боровська, звичайно, дуже вдячна любомльським владцям за те, що вони прислали свого представника до Конча Заспи перед від’їздом волинянок на Олімпіаду. Спортсменці дійсно приємно було прийняти у подарунок від них золотий ланцюжок із хрестиком, який дівчині вручив начальник відділу у справах сім’ї та молоді Любомльської райдержадміністрації Руслан Гіль. Однак із того часу, як розповіла спортсменка, «від рідного району ні слуху, ні духу».
Надія Боровська все ж таки налаштована нагадати про себе та завітати до Любомля. Спортсменка планує розповісти своїм землякам і про змагання у Пекіні, і про враження від Китаю загалом. Та для цього вона вже не чекатиме окремого запрошення. «Якщо їм не цікаво, то я сама приїду», – заявила легкоатлетка.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Надія Боровська, звичайно, дуже вдячна любомльським владцям за те, що вони прислали свого представника до Конча Заспи перед від’їздом волинянок на Олімпіаду. Спортсменці дійсно приємно було прийняти у подарунок від них золотий ланцюжок із хрестиком, який дівчині вручив начальник відділу у справах сім’ї та молоді Любомльської райдержадміністрації Руслан Гіль. Однак із того часу, як розповіла спортсменка, «від рідного району ні слуху, ні духу».
Надія Боровська все ж таки налаштована нагадати про себе та завітати до Любомля. Спортсменка планує розповісти своїм землякам і про змагання у Пекіні, і про враження від Китаю загалом. Та для цього вона вже не чекатиме окремого запрошення. «Якщо їм не цікаво, то я сама приїду», – заявила легкоатлетка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Олександр
Показати IP
4 Вересня 2008 12:02
Про волинських спортсменів уже багато років хронічно забувають усі, хто мав би пам'ятати - від губернатора до спеціаліста другої категорії облспортуправління. Тим-то й не дивина, що медалей із Пекіна не привезли!
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.