Екс-гравець «Волиньбаскета» – найкращий у чемпіонаті
![](/resize/450x297/r/files/news/2019/04-28/267639/Polulyak (1).jpg)
Колишній гравець луцької баскетбольної команди «Волиньбаскет» Микола Полюляк став чемпіоном Першої ліги в складі своєї нової команди «ДіДіБао».
У фінальній серії команда з Кам’янця-Подільського двічі перемогла БК «Житомир» та оформила чемпіонство в Першій лізі.
«Колектив у нас зібрався дружній, ми зберегли кістяк команди з минулого сезону та додали декілька виконавців на проблемні позиції! Всі були об’єднані спільною метою і ставили пріоритет команди вище особистого! В окремо взятих матчах кожен міг вийти на провідні ролі, і всі це підтримували», – розповів Полюляк.
Також Миколу Полюляка за підсумками першості було визнано MVP сезону. 28-річний захисник у 27 матчах сезону приносив своїй команді 23.3 очка, робив 6.2 підбирання, 4.3 передачі та 4.0 перехоплення (РЕ +27.5) за гру.
«Цей сезон однозначно заношу в актив команди. Ми ставили перед собою найвищі цілі, і ми їх досягли! Це приємно розуміти. Щодо особисто мене, то основна ціль була перемога команди! Ми перемогли – я радий», – зізнався гравець.
«У місті є підтримка, фан-база команди зростає. Стараємось популяризувати баскетбол у місті та регіоні в цілому. Багато людей, які раніше не цікавились баскетболом, починають впізнавати команду та слідкують за результатами», – продовжив Микола.
Нагадаємо, Микола Полюляк був лідером «Волиньбаскета» у його першому суперліговому сезоні 2015/2016 років. Після чого перейшов до «Черкаських мавп», але після зимової перерви знову повернувся до Луцька.
«Луцьк – дуже гарне місто, і я його дуже люблю! Багато друзів і улюблених місць в місті є. Завжди з радістю повертаюсь туди», – зізнався Полюляк.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У фінальній серії команда з Кам’янця-Подільського двічі перемогла БК «Житомир» та оформила чемпіонство в Першій лізі.
«Колектив у нас зібрався дружній, ми зберегли кістяк команди з минулого сезону та додали декілька виконавців на проблемні позиції! Всі були об’єднані спільною метою і ставили пріоритет команди вище особистого! В окремо взятих матчах кожен міг вийти на провідні ролі, і всі це підтримували», – розповів Полюляк.
Також Миколу Полюляка за підсумками першості було визнано MVP сезону. 28-річний захисник у 27 матчах сезону приносив своїй команді 23.3 очка, робив 6.2 підбирання, 4.3 передачі та 4.0 перехоплення (РЕ +27.5) за гру.
«Цей сезон однозначно заношу в актив команди. Ми ставили перед собою найвищі цілі, і ми їх досягли! Це приємно розуміти. Щодо особисто мене, то основна ціль була перемога команди! Ми перемогли – я радий», – зізнався гравець.
«У місті є підтримка, фан-база команди зростає. Стараємось популяризувати баскетбол у місті та регіоні в цілому. Багато людей, які раніше не цікавились баскетболом, починають впізнавати команду та слідкують за результатами», – продовжив Микола.
Нагадаємо, Микола Полюляк був лідером «Волиньбаскета» у його першому суперліговому сезоні 2015/2016 років. Після чого перейшов до «Черкаських мавп», але після зимової перерви знову повернувся до Луцька.
«Луцьк – дуже гарне місто, і я його дуже люблю! Багато друзів і улюблених місць в місті є. Завжди з радістю повертаюсь туди», – зізнався Полюляк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
До 2050 року більшість міст світу не зможуть приймати літню Олімпіаду через спеку. Дослідження
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
13 серпня: свята, події, факти. День шульги, перше таксі та запатентовано телефон-автомат![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Google остаточно вимикає монетизацію у Росії. Їхні блогери тепер не зможуть заробляти на рекламі
12 Серпня 2024 23:44
12 Серпня 2024 23:44
У психлікарні біля Луцька запланували ремонт за 10 мільйонів![](/public/images/logo.png)
12 Серпня 2024 23:25
![](/public/images/logo.png)
12 Серпня 2024 23:25
Працедавці Волині перерахували на соцпотреби 5,9 млрд єдиного внеску
12 Серпня 2024 23:07
12 Серпня 2024 23:07
У волинянина знайшли кілограм наркотиків. За це він може сістри на три роки
12 Серпня 2024 22:59
12 Серпня 2024 22:59
На Запоріжжі будують шість підземних шкіл. Вже восени там будуть навчатися діти
12 Серпня 2024 22:30
12 Серпня 2024 22:30
Речі кам’яної доби, предмети побуту й рушник із Сибіру: чим багатий сільський музей на Волині
12 Серпня 2024 22:11
12 Серпня 2024 22:11
Зупинилося серце військового з Волині Олександра Шевчука
12 Серпня 2024 21:52
12 Серпня 2024 21:52
Житло, навчання і бізнес: Зеленський анонсував три програми підтримки молоді
12 Серпня 2024 21:33
12 Серпня 2024 21:33
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.