«Діди Морози» здолали «Снігурочок» у футзальному поєдинку
Традиційний, третій за ліком, святковий поєдинок з футзалу серед команд «Дідів Морозів» та «Снігурочок» відбувся 9 січня у розважальному центрі «Адреналін».
До команди «дідусів» цього року увійшли футзалісти-ветерани з команди «Абориген», які минулого року стали переможцями чемпіонату України серед гравців віком 50-60 років. «Онучок» Діда традиційно зіграли футзалістки луцької команди «Легіон», яким минулого року вдалося пробитися до еліти жіночого футзалу України.
Поєдинок проходив у дружній атмосфері, з масою позитивних емоцій та помітною перевагою «дідусів». Наприкінці першого тайму одному з них вдався по-справжньому неймовірний удар, коли він зі своєї половини поля перекинув усіх захисників та воротаря «онучок», відкривши рахунок у матчі.
У другому таймі хід поєдинку не змінився: команди більше відпочивали та посміхались, хоча «дідусі» свою справу виконували вправно, довівши рахунок до 4:0. До честі дівчат, їм вдалося забити 2 м'ячі та встановити фінальний рахунок гри 4:2.
Після матчу команди зробили спільне фото з подарунками, які «дідусі» вручили своїм помічницям ще на початку матчу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
До команди «дідусів» цього року увійшли футзалісти-ветерани з команди «Абориген», які минулого року стали переможцями чемпіонату України серед гравців віком 50-60 років. «Онучок» Діда традиційно зіграли футзалістки луцької команди «Легіон», яким минулого року вдалося пробитися до еліти жіночого футзалу України.
Поєдинок проходив у дружній атмосфері, з масою позитивних емоцій та помітною перевагою «дідусів». Наприкінці першого тайму одному з них вдався по-справжньому неймовірний удар, коли він зі своєї половини поля перекинув усіх захисників та воротаря «онучок», відкривши рахунок у матчі.
У другому таймі хід поєдинку не змінився: команди більше відпочивали та посміхались, хоча «дідусі» свою справу виконували вправно, довівши рахунок до 4:0. До честі дівчат, їм вдалося забити 2 м'ячі та встановити фінальний рахунок гри 4:2.
Після матчу команди зробили спільне фото з подарунками, які «дідусі» вручили своїм помічницям ще на початку матчу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У постачальника продуктів для Міноборони вилучили понад €4,7 мільйона «чорної» готівки
Сьогодні 15:41
Сьогодні 15:41
На Сумщині загинув молодий майор з Волині Борис Степанюк
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
Біля драмтеатру у Луцьку буде парковка
Сьогодні 15:08
Сьогодні 15:08
Дрони, квадрокоптери, зарядні станції: волинські воїни отримали черговий транш допомоги
Сьогодні 14:52
Сьогодні 14:52
У Раді пропонують удосконалити програму «єОселя»
Сьогодні 14:36
Сьогодні 14:36
У Луцьку п'яний водій не визнавав результату «Драгера» та пропонував патрульним хабар
Сьогодні 14:20
Сьогодні 14:20
Матері Героя з Торчина Руслана Карпюка вручили його орден
Сьогодні 14:03
Сьогодні 14:03
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.