Абсолютний розгром: «Говерла»-«Волинь» 6:0. ОНОВЛЕНО
![](/resize/450x337/r/files/news/2014/05-04/116969/KQz3VkBXuBg.jpg)
У матчі 28 туру «Волинь» на виїзді зустрілася із ужгородською «Говерлою». Матч закінчився із рахунком 0:6 на користь ужгородців. Це 6 поспіль поразка нашої команди.
Матч ледь почався, а рахунок вже тішив ужгородців: 1:0. На 3-й хвилині Шацьких скористався помилками захисників і переграв Неділька. А на 29 хвилині ще один гол втрапив у ворота лучан: Акакпо головою заверши подачу з кутового і збільшив перевагу своєї команди: 2:0. 35 хвилина здивувала новим рахунком: 3:0. Фещук переправив м'яч у ворота, скориставшись передачею Шацьких зі штрафного.
Вже у другому таймі на 65 хвилині "Волинь" залишилася в меншості. Ігор Скоба отримав пряму червону картку і достроково пішов у відпустку. На 72 хвилині Резван Кочіш здорово відгукнувся на подачу Трухина і вколотив м'яч у сітку. Рахунок 4:0. Вже на 73-й хвилині Віталій Лисицький отримав філігранний пас від Буяльського, обіграв Неділька і послав м'яч у порожні ворота: 5:0. У додатковий час відрізнився Шарпар: 6:0.
Усі голи:
Нагадаємо, як і в жовтні минулого року перед матчем «Волині» й «Говерли», суперники сусідували у турнірній таблиці. Щоправда, цього разу відстань між ними була не два очки, а п’ять.
Після зимової перерви «Говерла» стартувала доволі активно – 2 перемоги і 2 нічиї. Але нині у підопічних Грозного, як і у «волинян», темна смуга. Вони програвали у трьох матчах поспіль, при цьому «ведмеді» двічі зазнали поразки у рідних стінах.
Поєдинок на ужгородському «Авангарді» розпочався о 17.00. Судила команди суддівська бригада на чолі із Олександром Івановим із Макіївки.
Склади команд:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Матч ледь почався, а рахунок вже тішив ужгородців: 1:0. На 3-й хвилині Шацьких скористався помилками захисників і переграв Неділька. А на 29 хвилині ще один гол втрапив у ворота лучан: Акакпо головою заверши подачу з кутового і збільшив перевагу своєї команди: 2:0. 35 хвилина здивувала новим рахунком: 3:0. Фещук переправив м'яч у ворота, скориставшись передачею Шацьких зі штрафного.
Вже у другому таймі на 65 хвилині "Волинь" залишилася в меншості. Ігор Скоба отримав пряму червону картку і достроково пішов у відпустку. На 72 хвилині Резван Кочіш здорово відгукнувся на подачу Трухина і вколотив м'яч у сітку. Рахунок 4:0. Вже на 73-й хвилині Віталій Лисицький отримав філігранний пас від Буяльського, обіграв Неділька і послав м'яч у порожні ворота: 5:0. У додатковий час відрізнився Шарпар: 6:0.
Усі голи:
Нагадаємо, як і в жовтні минулого року перед матчем «Волині» й «Говерли», суперники сусідували у турнірній таблиці. Щоправда, цього разу відстань між ними була не два очки, а п’ять.
Після зимової перерви «Говерла» стартувала доволі активно – 2 перемоги і 2 нічиї. Але нині у підопічних Грозного, як і у «волинян», темна смуга. Вони програвали у трьох матчах поспіль, при цьому «ведмеді» двічі зазнали поразки у рідних стінах.
Поєдинок на ужгородському «Авангарді» розпочався о 17.00. Судила команди суддівська бригада на чолі із Олександром Івановим із Макіївки.
Склади команд:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 11
![](/public/images/user_no_foto.png?1721978426)
ааа
Показати IP
4 Травня 2014 18:54
Кварц. Пора у відставку, хватить дурити уболівальників.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721978426)
йося моргенштерн до ааа
Показати IP
5 Травня 2014 08:48
як завжди, програму -мінімум виконали (залишитись в лізі) а далі ЗЛИВАЄМО ВСЕ!!! І ТАК КОЖЕН РІК! Попередній рік - 12 матчів без перемог з лозунгом "до єврокубків один крок!". Сезон 2011-2012 15 матчів усього 2 перемоги (одна з них над трупом "олександрією"). Сезон 2010-2011 - 11 останніх матчів і 1 перемога над "Оболонню"!!! Ще раніше - Металург Запоріжжя 0:2 який був на останньому місті але дуже потрібно було залишитися у "вишці", "Волинь" автобусом на виїздні матчі, а МЗ чартером у Луцьк!!! Тепер "Дніпру" - це зрозуміло, і головне не вперше, Зорі та Чорноморцю треба - будь-ласка!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721978426)
Крук
Показати IP
4 Травня 2014 18:58
Що з "Волинню" пане Кварцяний?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721978426)
горохівчанин
Показати IP
4 Травня 2014 18:59
Просто БЕЗДАРІ,мотивації немає тому і грають так. Дуже жаль ВВК.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721978426)
То все
Показати IP
4 Травня 2014 19:01
То все фигня... Хода була,? Була. Путин х-ло покричали? Покричали... Волынские "ультрас" - дизнь удалась....
![](/public/images/user_no_foto.png?1721978426)
Оо
Показати IP
4 Травня 2014 20:14
Давно казав, що у Луцьку найгірший захист у Лізі, найгірша організації гри. Те, що зазвичай робиться у нашому захисті - жах, і це постійно...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721978426)
777
Показати IP
4 Травня 2014 22:44
високооплачуване стадо гнати з Волині
![](/public/images/user_no_foto.png?1721978426)
Вінстон
Показати IP
5 Травня 2014 08:53
мач проданий це 100 пудов! Волинь не вилитить, а Говерлі очки треба. Цього можна було очікувати. Просто Неділько не вміє грати на публіку. Стояв на брамі як дуб закопаний. Чи може так завжди?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721978426)
Микола
Показати IP
5 Травня 2014 09:27
засрана команда, продали все, і честь і гідність і волинський стяг.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721978426)
.......
Показати IP
5 Травня 2014 09:40
Цим придуркам треба вхід заборонити у всі нічні клуби та розважальні заклади, а то вони тільки бухати віміють!!!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721978426)
Анонім
Показати IP
5 Травня 2014 11:24
Данильчук ЛЮСТРУЙ ФК Волинь)))
У Луцьку організували арттерапію для дітей захисників
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49
У Ковелі випускників, які отримали найвищі результати з НМТ, нагородили грошовими сертифікатами
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
В Україну не повернулися понад 20 водіїв підприємства, які виїхали з дозволу Волинської ОВА
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Нацбанк назвав банкноти, які підробляють найчастіше
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
На Волині спрощенці додали до бюджету 734 мільйони гривень
Сьогодні 06:44
Сьогодні 06:44
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.