А ще один легкоатлет із Волині здобув «бронзу» на 3 000 метрів з перешкодами
Волинянин Олександр Романюк здобув сьогодні, 18 лютого, на змаганнях у Сумах бронзову медаль на дистанції 3 000 метрів з перешкодами. Про це повідомляє репортер «Волинських Новин».
Сьогодні у Сумах розпочався Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Про «золото» Олександра Борисюка, завойоване там, ми уже повідомляли.
І ось «ВН» отримали інформацію про ще одну перемогу – його колега по команді Олександр Романюк привезе на Волинь бронзову медаль на дистанції 3 000 метрів з перешкодами. Його час – 8 хвилин 46 секунд – дозволив хлопцеві поновити рекорд Волині на цій дистанції, встановлений ним же наприкінці січні.
Довідково:
Олександр Романюк – майстер спорту України, учень обласної школи вищої спортивної майстерності, студент Луцького інституту розвитку людини Відкритого міжнародного університету «Україна», представник спортивного товариства «Колос». На дистанції 3000 мертів з перешкодами 27 січня встановив новий рекорд Волині, який був незмінним протягом 18 років.
Тренується хлопець під керівництвом заслуженого тренера України Степана Борисюка та Валентини Борисюк.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Сьогодні у Сумах розпочався Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Про «золото» Олександра Борисюка, завойоване там, ми уже повідомляли.
І ось «ВН» отримали інформацію про ще одну перемогу – його колега по команді Олександр Романюк привезе на Волинь бронзову медаль на дистанції 3 000 метрів з перешкодами. Його час – 8 хвилин 46 секунд – дозволив хлопцеві поновити рекорд Волині на цій дистанції, встановлений ним же наприкінці січні.
Довідково:
Олександр Романюк – майстер спорту України, учень обласної школи вищої спортивної майстерності, студент Луцького інституту розвитку людини Відкритого міжнародного університету «Україна», представник спортивного товариства «Колос». На дистанції 3000 мертів з перешкодами 27 січня встановив новий рекорд Волині, який був незмінним протягом 18 років.
Тренується хлопець під керівництвом заслуженого тренера України Степана Борисюка та Валентини Борисюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Анонім
Показати IP
18 Лютого 2009 21:48
молодцы, волиняни. Тыльки нехай не зупиняється
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.