USD 41.05 41.38
  • USD 41.05 41.38
  • EUR 41.30 41.55
  • PLN 10.55 10.70

Злив відремонтованої вулиці в центрі Луцька не може впоратися з дощем

4 Жовтня 2016 16:54
На перехресті вулиць Лесі Українки та Кривий Вал внаслідок тривалого дощу утворилася величезна калюжа, - інформує Район. Луцьк.

Потоки води не стікають у дренажну систему, як обіцяли, розпочинаючи реконструкцію пішохідної вулиці. Цю проблему повинні були врахувати під час ремонту.

Проте з фото чітко видно, що лучанам доводиться фактично «перепливати» цю частину вулиці.

Про подібну проблему написав і депутат Луцької міської ради Павло Данильчук, який вважає, що «відбулася не реконструкція вулиці Лесі Українки, а банальний ремонт, який і незавершений досьогодні».

«Ми зараз спостерігаємо ще більше проблем із водовідведенням та паркуванням авто на пішохідній частині вулиці», – відзначив Данильчук.



Нагадаємо, що 3 жовтня Пункт прийому візових анкет у Луцьку переїхав з вулиці Рівненської, 26, на Кривий Вал, 31, що вже із перших днів створило певні незручності для місцевих.

До слова, прокуратура області розпочала два кримінальні провадження щодо ремонту центральної вулиці Луцька Лесі Українки.

ЧИТАТИ ЩЕ: РЕМОНТ НА ЛЕСІ УКРАЇНКИ: 8 МІЛЬЙОНІВ НА 200 МЕТРІВ ВУЛИЦІ, БЕЗ ТЕНДЕРА

Крім того, із самого початку реконструкції пішохідної вулиці міста навколо цієї теми виникають постійні скандали як щодо доцільності такого ремонту, так і щодо збереження історичної автентичності та зелених насаджень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
олег Показати IP 4 Жовтня 2016 17:04
камсамолец-коля і його подільник тарасик роздеребанили 8 лямів,а далі все по барабану!
Микола Показати IP 4 Жовтня 2016 17:10
Хай Андрій Разумовський пояснює, як робили, з чого робили, хто робив.... А так в Нас порядку не буде ніколи.За якість треба відповідати.
22 до Микола Показати IP 5 Жовтня 2016 06:53
Та коли Розумовський щось якісно робив, цемент бадяжить і не досипає, не той сипе, будує аби як, і вулицю переклав аби як
степан до Микола Показати IP 5 Жовтня 2016 10:15
і не разумовський, а вайман менший, ето двє бальшиє ґазніци!
Корінний лучанин Показати IP 4 Жовтня 2016 17:30
При старій каналізації, тобто, до цієї так званої реконструкції вул . Л.Українки подібного затоплення НЕ БУЛО ! Пхніть носом у цю калюжу автора проекту О. ГАЛАНА, який тут на сайті запевняв , що нова каналізація буде набагато ліпшою за стару. Хлопці - проектанти разом із виконавцями робіт ПОВЕРТАЙТЕ ГРОШІ У МІСЬКУ КАЗНУ або виправляйте БРАК!!!
Анонім до Корінний лучанин Показати IP 4 Жовтня 2016 22:07
О.балан як не вкраде-не дихне.всі хто його знає погодяться.те що роздеребанили гроші то факт.нагло.підло.у всіх на очах.були нормальні гарні ліхтарі.поставили якусь хр...нь.гарні решітки були.поклали хр..нь дешеву.той камінь посеред вулиці взагалі не вписується в формат концепцію вулиці.можна було б цікавіше щось зробити.дали б на розробку дизайнерам з Лнту.оголосили б конкурс.знаєте які б вони проекти зробили!!а фахівці удосконалили б.вийшло б краще на 200%.ще й студенти якусь копійку отримали.а не балан нездара гроші здер
Патріот Показати IP 4 Жовтня 2016 17:44
РЕАЛЬНА БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!!!!!! Скажіть будь-ласка, скільки має бути ще доказів того, щоб перестати відноситись по принципу: "Моя хата з краю"?????? Чому коли до облради приходили Клімчука (земля йому пухом) знімати, то в основному за гроші..... а Клімчук так зухвало ніколи не робив!!!!! А зараз, коли просто НА ОЧАХ вкрали У НАС ГРОШІ, ОБДУРИВШИ НАС З РЕМОНТОМ (реально відмили, а результат на "лице"), МИ ВСІ МОВЧИМО???????? ЛЮДИ ДОБРІ, ЗАВТРА ПРИЙДУТЬ ОБКРАДАТИ ВАШУ ХАТУ, ТЕЖ БУДЕТЕ МОВЧАТИ??????? Є ПРОПОЗИЦІЯ ОБ'ЄДНУВАТИСЬ В ГРОМАДИ! НЕ ЗАРАДИ ЗБАГАЧЕННЯ, А ЗАРАДИ ДОМІВКИ, СІМ Ї, ПОРЯДКУ, КРАЇНИ, - НЕНЬКИ УКРАЇНИ!!! А починати потрібно з себе, з свого дому, з свого міста!!!!!!!!!!!!!!!!!!! невже приємніше коли тебе згадують так, як тих перевертнів, чи коли, як скажімо Тараса Шевченка, Хмельницького, Грушевського.......
васька до Патріот Показати IP 5 Жовтня 2016 10:17
треба БІЛЬШЕ ПИСАТИ КАПСОМ, це однозначно ДОПОМОЖЕ!!!1111 клавіатурні війська - до бою!
911 до Патріот Показати IP 5 Жовтня 2016 16:28
До чого небожчик Клімчук. Або ти просто йолоп Патріот.Є счьогоденя читай та дивися вода тече повз каналізацію а ти просто тупо до кліма небожчика.
свідомий Показати IP 4 Жовтня 2016 17:54
Старі красиві чугунні решітки що там стояли раніше коштують набагато дорожче і виглядали красивіше ніж та дешева і недовговічна пародія що була встановлена після реконструкції і от ще один сюрприз виявляється вони ще й з середнім дощем не справляються
Лучанин - Романюку Показати IP 4 Жовтня 2016 17:54
Органи виконавчої влади треба комплектувати не за рахунок квот і з подвоночників, а з професійно підготовлених кадрів, які мають досвід роботи і, насамперед, базову професійну освіту та користуються авторитетом серед своїх колег. Бо кому тоді пояснювати, що таке поперечний профіль, поздовжній, нормативні ухили і т. д. і т. п. Невже ви, Миколо Ярославовичу, запевните, що можете гордитись діями такої команди ? Вони ж вас компроментують. А коли то так, то підтирайте за кожним ! Ви кажете, що не читаєте всяких там коментів. А даремно ! Вони, в переважній більшості, мудріші і професійніші за дії чиновників з вашої команди. Політичних дивідендів вам не здобути за облаштування дворів, якщо вони залиті стоками. Є два варінти рішення : 1.Наберіться на старості літ мужності , розженіть криворуких і громада то оцінить. 2.Або - хай завжди буде сонце !
Ахванасій до Лучанин - Романюку Показати IP 4 Жовтня 2016 20:38
Не треба так примітивно працювати на романюка.Хто керує містом?Через кого все проходить?Хто ставить підпис?Я 30 років живу в Луцьку, і такого гадюшника в яке романюк перетворив місто не памятаю.
До Лучанина Показати IP 4 Жовтня 2016 18:48
100% Ви праві, понабирав голова тих сц*кунів, а з них толку, як з козла молока, зате амбіції які, поки не прийдуть професіонали, то так і буде, ото тільки відкати знають, як робити.
Анонім Показати IP 4 Жовтня 2016 18:48
Псевдовоїн який тіпа був в АТО став спеціалістом з будівництва.Такий псевдоспеціаліст як і псевдовоїн.Цього лантуха гнали з Азова як смердючу шавку)))
! Показати IP 4 Жовтня 2016 19:12
А ну вгадайте з одного разу, що є спільного в Яковлєва, Розумовського і Балана ? Вгадали ? Ото вам і є відповідь про їхню роботу ! Такі як воюють, так і ваяють...
Кейт Показати IP 4 Жовтня 2016 19:50
Визовый центр открылся! Это же караул с парковкой! Машины на польских номерах по пешеходной зоне катаются как у себя дома!!! Браво местная власть !!!
Інвестор Показати IP 4 Жовтня 2016 20:21
А чому мовчить будівельник-іноватор?Він так вправно себе піарить, розказує як вміє працювати, як застосовує нові технології....Понабирав шабашів,зробив тяп-ляп і на тому все.Такі роботи треба віддавати професіоналам.Цікаво що скажуть органи-торбохвати?Покажуть як вміють працювати чи далі будуть про хабарі думати?
Yura Показати IP 5 Жовтня 2016 00:04
Саме найцікавіше - на це все закриють очі. І ніякі помилки виправляти не будуть. А це питання "переб'ють" іншим питанням, щоб забули про цей ремонт.
Анонім до Yura Показати IP 5 Жовтня 2016 01:06
Несподівано прийде зима.
Патріот до Yura Показати IP 5 Жовтня 2016 07:26
Не переб'ють. Кожен раз, як буде дощ, буде на очах, як хворий мозоль!!!!! Це центр міста!!?!
Лучанка Показати IP 5 Жовтня 2016 12:03
Разумовський з своє анджеліною в Нью-Йорку і пофіг йому на вас
лучанин Показати IP 5 Жовтня 2016 15:06
Зобов'язати підрядника повернути кошти, ще й штраф накласти. А мер хай перед законом відповідає. Такі ремонти мають фахівці робити, а не його соратники екс-регіонали, які відкати хороші дають.