USD 41.15 41.55
  • USD 41.15 41.55
  • EUR 41.30 41.60
  • PLN 10.35 10.50

З’ясували, хто на «Хаммері» гасав пляжем Світязя

3 Серпня 2018 17:27
Поліцейські встановили особу водія автомобіля «Хаммер», який 2 серпня 2018 року гасав прибережною смугою озера Світязь.

Ним виявився приватний підприємець з Києва, 1978 року народження. Про це інформує Шацьке відділення ГУ НП у Волинській області.

Вказану особу було запрошено до відділення поліції де, спільно з працівниками Шацького Національного природного парку, з горе-водієм було проведено профілактичну бесіду щодо правил поведінки на території Шацького НПП, складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 91 КУпАП (Порушення правил охорони та використання територій та об'єктів природно-заповідного фонду) та справу про адміністративне правопорушення направлено на розгляд суду.

Максимальна санкція статті передбачає адміністративну відповідальність у вигляді штрафу в розмірі до 510 гривень з можливою конфіскацією засобів вчинення правопорушення.

Нагадаємо, у Фейсбук виклали відео, як у селі Світязь відпочивальники на позашляховику Hummer H2 каталися на пляжі, їх не зупинили сотні людей навколо. Більше того, вони з вітерцем проїхалися у воді самого озера Світязь. Зауважимо, з люка у той час висунувся пасажир.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Шачанин Показати IP 3 Серпня 2018 17:58
Ну і шо ж ви з'ясували ? Чого не напишите яка фамілія, чим займається ? Б*дло наразило на небезпеку десятки людей, а ви встидливо очі опускаєте !
Правдолюб до Шачанин Показати IP 3 Серпня 2018 18:47
Не пишуть, значить активіст або атошник (влапках), яких на даний час розвилося в Луцьку та Ковелі з купленими посвідченнями...
Олегка до Шачанин Показати IP 4 Серпня 2018 16:25
І що шо напишуть ви підете його і знайдете? Чому в селі і на пляжі з ним не розібралися по чоловічому чи може не було там чоловіків , а ні напевне руки були зайняті зніманням відео бо ж не всі побачать бидло !
Євробидло Показати IP 3 Серпня 2018 17:59
Та ну блін проблема не в тому що він по воді їздив, і не в тому що міг наїхати на когось, і не в тому що штраф виписали (510 грн це смішні Гроші). Проблема в тому - що пляж не обладнаний засобами безпеки від таких дурнів (а їх завжди вистачатиме, повірте), на пляжі немає ні одного наряду поліції, ні одного стаціонарного поста швидкої допомоги, ні одної аптеки в радіусі пляжа. Діло не в тому на якій машині їздить цей підприємець а в тому - що в нього в голові. І таких придурків як він на ВОлині - ойой як багато, і нормально відпочиваючі люди на пляжі від них не захищенні ні фізично, ні практично, ніяк.
А з люка Показати IP 3 Серпня 2018 18:16
А з люка друг-Пантік виглядав!
хохо до А з люка Показати IP 4 Серпня 2018 09:43
пантік це цей в...лупок що фізру в сну викоадав? той хабарюга?
всезнайко Показати IP 3 Серпня 2018 20:32
смішна ціна
Волинянка Показати IP 3 Серпня 2018 21:55
Приватний підприємець!? 510 грн?! Провели бесіду!? Не смішіть людей, такі приватні підприємці розїжджають заради веселощів, гасають де завгодно, а потім то в натовп людей, то на переході дитя переїхали. Біда видно не вчить. Скільки ж можна!!!! На пляжі ж були діти, в воді буди діти , відпочивальники на кожному кроці!!!! Машину дорогу може і мали змогу купити, а розуму ж не купиш!
К. лучанин Показати IP 3 Серпня 2018 22:19
Оштрафувати на ті 500грн. , передбачені діючим Законом та конфіскувати засіб правопорушення ! Я таких київських ур...дів ще не бачив на Світязі . Ніхто собі такого не дозволяв раніше! Як низько падають люди, культура нижче плінтуса. Та поліція повиннна була відразу надіти кайданки на цього ур...да .
ігор Показати IP 3 Серпня 2018 23:20
конфіскувати авто
Praemonitus до ігор Показати IP 6 Серпня 2018 14:41
Однозначно! Тільки конфіскація! Такі під..ри розуміють, тільки коли у них реально дуже багато бабла заберуть. Хамер - це вже реально, а 510 гр, це так, йому на зубочистки!!!
acab-fcvl Показати IP 4 Серпня 2018 00:29
Ми зазслуговуєм на те щоб так з нами поводилися! Жоден татусь не підійшов і не набив їба....ло цим уродам!
Дмитро до acab-fcvl Показати IP 5 Серпня 2018 15:02
То давайте самі будемо бити по морді, проколювати колеса, ламати ноги, а поліція хай селфі робить... а судді по 500грн штраф виписувати.....
До Ігоря Показати IP 4 Серпня 2018 01:13
Х..я тобі а не конфісковане авто!!
Віктор Показати IP 4 Серпня 2018 07:56
Активісти прийдуть на суд?
Партия 5.10 Показати IP 4 Серпня 2018 18:04
Забавно, как штрафовать евробляхеров, так штрафы измеряются миллионами, а как пьяное быдло, портящее экологию и могущее задавить население, - так 510 гривен и беседа !
міша Показати IP 4 Серпня 2018 19:38
А я Вам кажу і б"юся об заклад, що він був тверезий і кицька не ходи. Бо п"яний він не поїхав би автомобілем у воду.
просто людина Показати IP 5 Серпня 2018 14:40
Дивлячись на імпотентну владу з її імпотентними законами та порядками ,ми скоро дійдем до судів Лінча (самосуд по нашому).
ник Показати IP 5 Серпня 2018 19:48
стрелять и тики стрелять...
мирослав Показати IP 5 Серпня 2018 22:43
не запрошувати треба було а приволокти тросом
Хведя Показати IP 6 Серпня 2018 18:47
Нас е....т а мы кренчаем!!!
Василь Показати IP 7 Серпня 2018 12:07
??? Скільки шуму! З відео зрозумів, що бик в"їхав з дороги, котра веде прямо в озеро, щоб помити свого Хамера (за що і отримав штраф). Видно, не він перший, не він останній... А що на тій дорозі пляж - це вже самі й придумали.
Сергiй Показати IP 7 Серпня 2018 15:03
Повна зневага до людей, з таким б*длом нам не можна до Европи
Львів Показати IP 7 Серпня 2018 16:01
Тисяч сто та на 3 роки заборона водіння на перший раз булоб для цього козла непогане наказання.
Правдоруб Показати IP 8 Серпня 2018 09:06
Все дуже просто - встановити де живе це h*вно та спалити на*ер цей хамер
дмитро Показати IP 8 Серпня 2018 19:34
Нічого цому бидлу не буде. Пожурять, мабуть ще й вклоняться і пробачення попросять за те, що зупинили. Бо воно у нас таке.....чмо.
Денис Гонтар Показати IP 9 Серпня 2018 16:58
Село побачило Джипа
Віктор Показати IP 13 Серпня 2018 13:48
Людину можна пізнати по справі. Я бачу б*дло, р*гуля, кугута, жл*ба.