«Заповідаємо вам небо» – у Луцьку виставка до річниці авіації
![](/resize/450x320/r/files/news/2018/03-31/241593/29829293_1632004536886840_1815468933_o.jpg)
Презентація фотовиставки "Заповідаємо Вам небо" відбудеться у неділю, 1-го квітня, о 14-й годині в приміщенні Волинського академічного обласного театру ляльок, інформує Організація Волинських Авіалюбителів "ОВАЛ".
Глядачам презентують понад сотню унікальних історичних фотографій, які охоплюють весь період авіаційної історії Волинського краю, починаючи з 1914 року і до наших днів.
Особливий інтерес представляють фотографії періоду Першої та Другої Світових воєн, а також міжвоєнного "польського" періоду.
Також під час заходу відбудеться презентація документального фільму "Право на крила", знятого на Луцькому військовому аеродромі видатним кінорежисером Олексієм Габриловичем у 1970 році.
На презентації будуть присутні ветерани та авіатори Військово-Повітряних Сил та Цивільного Повітряного Флоту, любителі авіації, історики, краєзнавці та представники органів державної влади Волині.
Запрошуються всі охочі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Глядачам презентують понад сотню унікальних історичних фотографій, які охоплюють весь період авіаційної історії Волинського краю, починаючи з 1914 року і до наших днів.
Особливий інтерес представляють фотографії періоду Першої та Другої Світових воєн, а також міжвоєнного "польського" періоду.
Також під час заходу відбудеться презентація документального фільму "Право на крила", знятого на Луцькому військовому аеродромі видатним кінорежисером Олексієм Габриловичем у 1970 році.
На презентації будуть присутні ветерани та авіатори Військово-Повітряних Сил та Цивільного Повітряного Флоту, любителі авіації, історики, краєзнавці та представники органів державної влади Волині.
Запрошуються всі охочі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 8
![](/public/images/user_no_foto.png?1722795899)
Богдан Сташинський
Показати IP
31 Березня 2018 13:21
Млять !!! Куди дивляться справжні патріоти України ... Як таке можна допускати ... А якже декомунізація ???
![](/public/images/user_no_foto.png?1722795899)
Крук до Богдан Сташинський
Показати IP
31 Березня 2018 21:52
Дійсно! Що ж це коїться таке?! Не можна допускати, щоб люди знали про минуле своєї країни. Потрібно заборонити викладати історію України 1922 - 1991 рр., а краще взагалі стерти людям пам'ять!!! Ууууу!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722795899)
Богдан Сташинський до Крук
Показати IP
1 Квітня 2018 12:14
Справжній патріот має бути з каструлею на вумної голові та з дерев'яною палицею у руці, або смолоскипом...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722795899)
789
Показати IP
31 Березня 2018 13:36
В листопаді минулого року з приводу демонстрації цього фільму був скандал. Що планується в цьому році?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722795899)
Лучанка
Показати IP
31 Березня 2018 15:58
Якщо патріотам щось знову не сподобається, то робимо висновки, що справжній українець має сапати буряки, вирощувати картоплю і вигодовувати свиней. Авіація - це не наше...(декомунізували, значить це не наше):((
![](/public/images/user_no_foto.png?1722795899)
До лучанки
Показати IP
31 Березня 2018 16:59
Ы ше бухати по чорному як бухали мобілізовані в 51 омбр , стільки пяних і обдоблених як в 51 омбр то я за 30 років в армії не бачив.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722795899)
Причетний
Показати IP
1 Квітня 2018 12:11
Обдолблених не бачив, звозили всіх, кого спіймали. А от літуни 806 бап ховались, одиниці призвались по мобілізації
![](/public/images/user_no_foto.png?1722795899)
До приченого
Показати IP
1 Квітня 2018 22:38
А я бачив навыть одного з 3мб запамятав бачив у Володимеры , йому ше тоды дали кликуху *весельчак*. В 2014 році на першу хвилю нікого не ловили в основному прийшли самі , бо думали їх набрали на 45 діб і по домах. А льотний і штурманський склад 806 бап був розформований у 2оо4 році і з Луцка вони в основному поїхали по домівках
Відпочивальники на Пісочному дістали з озера тіло волинянина
Сьогодні 20:42
Сьогодні 20:42
На Волині провели в останню путь Героя Степана Васюхника
Сьогодні 20:13
Сьогодні 20:13
У Великій Британії спалахнули протести ультраправих, які обернулися сутичками і підпалами
Сьогодні 19:45
Сьогодні 19:45
У Горохові поховали Захисника України Дмитра Міцевського
Сьогодні 19:16
Сьогодні 19:16
Зеленський презентував винищувачі F-16 в українському небі
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
У Нововолинську попрощалися з воїном Іваном Котюком
Сьогодні 17:50
Сьогодні 17:50
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.