За співпрацю з ОРДЛО волинського чиновника відсторонили з посади
![](/resize/450x299/r/files/news/2017/08-23/225221/115338.jpg)
Чиновник сформував конкурсні вимоги під конкретного постачальника з Макіївки, що знаходиться на тимчасово окупованій території.
Волинського чиновника, який співпрацював з ОРДЛО, суд на 2 місяці відсторонив від займаної посади та призначив запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Про це повідомляє «5 канал».
Романа Надолинного підозрюють у змові з учасниками тендеру на закупівлю гірничо-видобувного обладнання. Слідство встановило, що чиновник сформував конкурсні вимоги під конкретного постачальника з Макіївки, що знаходиться на тимчасово окупованій території. Сума оборудки оцінюється у майже 25 млн грн, які витратили з держбюджету. Устаткування надійшло на шахту Нововолинська №10, однак виявилося непридатним для використання на підприємстві. На її адаптацію додатково витратили ще майже 600 тис грн бюджетних коштів.Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, для державної шахти в Нововолинську купили непридатне обладнання у фірми росіянина в окупованій Макіївці. Та намагалися приховати факт придбання невідповідного обладнання на суму 24,88 мільйона гривень. Підозрюють, що підлеглі міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика допомагають держпідприємству його радника відмити поставку з ОРДЛО.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Волинського чиновника, який співпрацював з ОРДЛО, суд на 2 місяці відсторонив від займаної посади та призначив запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Про це повідомляє «5 канал».
Романа Надолинного підозрюють у змові з учасниками тендеру на закупівлю гірничо-видобувного обладнання. Слідство встановило, що чиновник сформував конкурсні вимоги під конкретного постачальника з Макіївки, що знаходиться на тимчасово окупованій території. Сума оборудки оцінюється у майже 25 млн грн, які витратили з держбюджету. Устаткування надійшло на шахту Нововолинська №10, однак виявилося непридатним для використання на підприємстві. На її адаптацію додатково витратили ще майже 600 тис грн бюджетних коштів.Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, для державної шахти в Нововолинську купили непридатне обладнання у фірми росіянина в окупованій Макіївці. Та намагалися приховати факт придбання невідповідного обладнання на суму 24,88 мільйона гривень. Підозрюють, що підлеглі міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика допомагають держпідприємству його радника відмити поставку з ОРДЛО.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722954327)
Анатоль_
Показати IP
23 Серпня 2017 10:27
Я в шоце!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722954327)
Іван
Показати IP
23 Серпня 2017 12:10
Чекайте, ви ж кажете, що Донбас це Україна, тоді чому з ними не можна співпрацювати? Де тут злочин?
На місці загинув пасажир мотоцикла: волинянина посадили на 5 років, бо п’яним врізався у відбійник![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:17
На тілі були порізи: встановили особу жінки, тіло якої знайшли у Луцьку поблизу Стиру![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:28
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:28
У Луцьку патрульні затримали водія Audi з наркотиками
Сьогодні 16:12
Сьогодні 16:12
Вносив у «Шлях» як своїх водіїв: перевізник з Волині допоміг незаконно виїхати в ЄС 17 чоловікам
Сьогодні 15:56
Сьогодні 15:56
Порушував ПДР, був п’яний та не отримував водійського посвідчення: рівненські патрульні зупинили горе-водія з Волині
Сьогодні 15:39
Сьогодні 15:39
Кабмін розширив перелік пріоритетних видатків
Сьогодні 15:22
Сьогодні 15:22
Де і як замовити товари для котів з доставкою додому?
Сьогодні 15:06
Сьогодні 15:06
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.