За минулу добу 13 лучан отримали переломи на вулиці
Лише за останні три дні до травмпункту Луцької міської клінічної лікарні звернулося більше сотні лучан, у 32-ох з них - переломи. Щоправда, частина цих травм – побутові, а частина пацієнтів на момент отримання травм перебувала у нетверезому стані.
Про це в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомила головний лікар медзакладу Лариса Духневич.
Нагадаємо, цими вихідними на Волині лютувала негода: область засипало снігом, більше 10 населених пунктів були знеструмлені. А згодом вулиці скувала ожеледиця.
Згідно з інформацією медиків, 12 листопада до травмпункту звернулося 35 городян, з них - 10 з переломами, кожен другий пацієнт перебував, до слова, у стані алкогольного сп’яніння.
Наступного дня, 13 листопада, до травмпункту звернулося 32 людини і в усіх випадках обійшлося без госпіталізації. Серед цих пацієнтів з переломами виявилося семеро, з них 3 в стані алкогольного сп’яніння.
А ось минулої доби без госпіталізації, на жаль, не обійшлося. З 45 хворих, які звернулися до травмпункту за допомогою, п’ятьох госпіталізували, причому чотирьох з них – у травматологію. Всього за минулу добу медики Луцька зафіксували 15 переломів, з них 13 вуличних і 2 побутових.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомила головний лікар медзакладу Лариса Духневич.
Нагадаємо, цими вихідними на Волині лютувала негода: область засипало снігом, більше 10 населених пунктів були знеструмлені. А згодом вулиці скувала ожеледиця.
Згідно з інформацією медиків, 12 листопада до травмпункту звернулося 35 городян, з них - 10 з переломами, кожен другий пацієнт перебував, до слова, у стані алкогольного сп’яніння.
Наступного дня, 13 листопада, до травмпункту звернулося 32 людини і в усіх випадках обійшлося без госпіталізації. Серед цих пацієнтів з переломами виявилося семеро, з них 3 в стані алкогольного сп’яніння.
А ось минулої доби без госпіталізації, на жаль, не обійшлося. З 45 хворих, які звернулися до травмпункту за допомогою, п’ятьох госпіталізували, причому чотирьох з них – у травматологію. Всього за минулу добу медики Луцька зафіксували 15 переломів, з них 13 вуличних і 2 побутових.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Лучанин
Показати IP
15 Листопада 2016 11:23
Влада як завжди, готова до зими. Тільки язиком чесати вміють. А це лише перший сніг. Ганьба.
«Люди з інвалідністю – теж люди». Чому військовий з ампутацією виходить на луцькі дороги
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Етноарт хаос на «Фронтері»: у Луцьку виступить гурт NAZVA
Сьогодні 07:42
Сьогодні 07:42
Одна з вулиць Ковеля тимчасово буде без газу
Сьогодні 07:14
Сьогодні 07:14
Вивчатимуть OSINT та зброю: МОН розробило проєкт програми «Захист України» для старшокласників
Сьогодні 06:46
Сьогодні 06:46
Другий в Україні і перший на Волині: у Луцьку запрацював ХАБ для жінок, які постраждали від війни
Сьогодні 06:17
Сьогодні 06:17
24 липня: свята, події, факти. Міжнародний день турботи про себе та День фінансиста в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
На річці біля Ковеля незаконно ловили рибу
23 Липня 2024 23:54
23 Липня 2024 23:54
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.