USD 41.15 41.55
  • USD 41.15 41.55
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.30 10.60

Які російські товари зникнуть з полиць волинських магазинів. Перелік

4 Січня 2016 10:48
Уряд України підтримав пропозиції Міністерства економічного розвитку і торгівлі та затвердив перелік російських товарів, заборонених до ввезення на митну територію України, - інформує прес-служба відомства.

Як уже повідомлялося, з метою захисту національних економічних інтересів та безпеки України, уряд ухвалив «захисні» постанови якими встановлюється з 2 січня 2016 року для товарів походженням з РФ ставок ввізного мита режиму найбільшого сприяння та запроваджується з 10 січня 2016 року заборони ввезення низки товарів, що походять з Російської Федерації.

Перелік товарів, заборонених до ввезення на митну територію України,що походять з Російської Федерації:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
лучани Показати IP 4 Січня 2016 10:59
Давно пора було припинити співпрацю з російсько- фашистським окупантом... Для путлєровських тролів- газ Україна споживає свій або з ЄС, російський газ йде на заводи Фірташа.
Анонім до лучани Показати IP 4 Січня 2016 11:26
"газ Україна споживає свій або з ЄС" А ЄС купує газ в Росії. Між іншим, завдяки газу, споживаємого заводами, наприклад, Фіраташа, Україна має леву долю свого експорту.
Анонім до Анонім Показати IP 4 Січня 2016 14:07
газ Європа купує не тільки у рашляндії
ЮЗІК Показати IP 4 Січня 2016 11:01
НАВІЩО ПЕРЕЛІК .ПРОСТО ТРЕБА ГОВОРИТЬ В С Е ............... КАПЕЦ мОсКоВіЇ.....
Анонім Показати IP 4 Січня 2016 11:04
мдяяяя ..... УРкаїнські олігархи добре вдарили по своїх конкурентах
Анонім до Анонім Показати IP 4 Січня 2016 11:28
Ты имеешь ввиду украинских крестьян? Ведь европейские гербициды, например, "несколько" дороже чем российские.
Анонім до Анонім Показати IP 4 Січня 2016 13:04
та не свисти. ти, бачу, спеціаліст з вертикальним зльотом у галузі агрохімії. так от, серед незначної кількості вироблених у рашляндії гербіцидів, наприклад рашистський гербіцид "Балерина" (http://pesticidov.net/chem/firma-avgust/3225-balerina/) коштує 19 USD за літру. аналогічний за дією 2,4 Д 500 виробництва Австрія (http://pesticidov.net/index.php?option=com_chemicals&task=search&Itemid=36&search%5Bname%5D=&search%5Bsimilar%5D=&search%5Bgroup%5D=52&search%5Bmanufacturer%5D=&search%5Bcountry%5D=all&search%5Bactive_substance_1%5D=&search%5Bactive_substance_2%5D=&search%5Bactive_substance_3%5D=&search%5Bpreparative_form%5D=all&search%5Bregistration_term_year%5D=Всі&search%5Btarget%5D=&search%5Bcrop%5D=1889&search%5Blast_treatment_term%5D=Всі) більш широкої дії коштує 5,3 USD за літр. УЧИТЕ МАТЧАСТЬ, ШУРА
Анонім до Анонім Показати IP 4 Січня 2016 18:59
А чому тоді закупали російскі гербициди?
сосо Показати IP 4 Січня 2016 11:18
Я так зрозумів, що РОШЕНА також не буде. Фабрика д в росії!!!!)))))
Лана Показати IP 4 Січня 2016 11:32
А миючі засоби: пральні порошки, мило та ін. Вони наші вороги, які нас, українців, вбивають, можуть щось підкласти, щоб ми загинули або отруїти.
Всезнайко до Лана Показати IP 4 Січня 2016 12:44
Дурепа
Анонім до Всезнайко Показати IP 4 Січня 2016 13:22
Ні блондинка
3033 до Лана Показати IP 4 Січня 2016 12:59
будь обережною, бо на укреаїнських фабриках теж працюють агенти путєна, вони теж можуть щось підсипати. пора ховатись в нори.
Анонім до Лана Показати IP 4 Січня 2016 13:06
ПРОДАМ РЕЦЕПТ, ЯК БЕЗ ПОРОШКІВ, МИЛА І Т.Д. ВОШІ ВИВОДИТИ
Уляна до Лана Показати IP 4 Січня 2016 18:25
Повністю це підтримую!!! "Ушастий Нянь", "Чистая линия", ще всяка фігня...А у "Ватсонсі" : Дав, Нівея, Лореаль, Гарніер і т.д. і т.п.... все кацапське, а люди беруть, ну беруть,а потім кажуть за столом,що кацапи наших дітей вбивають. А от ми купуємо, бо дішєвшє ніж якісне.... От це дешевше,ніж щось толкове!!! В нас якості нема ніде, що в тому Вастонсі корейському, що в аптеках....
303 Показати IP 4 Січня 2016 12:04
коментар було видалено
303 Показати IP 4 Січня 2016 12:10
коментар було видалено
Степан Показати IP 4 Січня 2016 13:48
Так виглядав Новий Рік в "блокадному" Севастополе.-http://ok.ru/profile/573808392975/album/665927361039/813667115791
Анонім до Степан Показати IP 4 Січня 2016 14:11
молодець, зняв за декілька років. для порівняня подивись новий рік у Берліні https://www.google.com.ua/search?q=новий+рік+у+берліні&client=opera&hs=k95&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwja6ImokJDKAhUC8ywKHT9wABAQsAQIIA&biw=1232&bih=636
Степан до Анонім Показати IP 4 Січня 2016 16:08
Ні, фото цьгорічне. Там ціла добірка-в т.ч. і нічне фото. Так виглядає Крим без Української електрики. Я там був лише 3 дні. Крім негативного ставлення до дій України я нічого не чув. Не так ми себе ведем по відношенню до АРК, не так... Живуть вони набагато спокійніше і впевненіше.
Степан до Анонім Показати IP 4 Січня 2016 16:09
А навіщо мені Берлін. Я порівнюю Крим і Волинь.