Як українських військових обкрадають «тилові щурі»
Солдат батальйону «Донбас» розповів про старшину роти і комірника продскладу, які обкрадали солдатів.
Про це стало відомо з допису В’ячеслава Власенко У Фейсбук.
“Допомагають волонтери продуктами солдату на “нулі”. Щоб солдат їв не тільки армійську кашу, а й щоб якесь розмаїття в харчуванні було. А в норі сидить тиловий щур. Точніше два пацюки. Щурі крадуть продукти зі складу та тягнуть на продаж в магазин”, – повідомив В’ячеслав Власенко, солдат добровольчого батальйону територіальної оборони Донецької області “Донбас”.
“Щурі” – старшина роти прапорщик Фурлет Володимир Вікторович (Чернігівська обл., Козелецький р-н, смт Десна, вул. І. Франка, 48 кв. 22) і комірник продсклада солдат Герасименко Олексей Павлович (Харківська обл. Дергачівський р-н, с . Данилівка, вул. Наукова, 4).
“Обом по 56 років. І ці два діда крадуть продукти у солдатів, які їм в онуки годяться! Факти крадіжки зафіксовано. Обидва відповідатимуть по совісті і по закону”, – пише солдат.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо з допису В’ячеслава Власенко У Фейсбук.
“Допомагають волонтери продуктами солдату на “нулі”. Щоб солдат їв не тільки армійську кашу, а й щоб якесь розмаїття в харчуванні було. А в норі сидить тиловий щур. Точніше два пацюки. Щурі крадуть продукти зі складу та тягнуть на продаж в магазин”, – повідомив В’ячеслав Власенко, солдат добровольчого батальйону територіальної оборони Донецької області “Донбас”.
“Щурі” – старшина роти прапорщик Фурлет Володимир Вікторович (Чернігівська обл., Козелецький р-н, смт Десна, вул. І. Франка, 48 кв. 22) і комірник продсклада солдат Герасименко Олексей Павлович (Харківська обл. Дергачівський р-н, с . Данилівка, вул. Наукова, 4).
“Обом по 56 років. І ці два діда крадуть продукти у солдатів, які їм в онуки годяться! Факти крадіжки зафіксовано. Обидва відповідатимуть по совісті і по закону”, – пише солдат.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
51 омбр(розформ)
Показати IP
17 Жовтня 2017 21:34
Старшина і каптьорщик -учасники ато а це майже святі люди.не можна так казати.і підривати авторитет *донбаса* в суспільстві. Вони мабуть в тихаря Семенченка підкормлюють.
51 омбр(розформ)
Показати IP
17 Жовтня 2017 21:54
Порівняно з 2014 роком це абсолютна дрібниця. і у 2014 році таких статей не було б. Ситуація стабілізувалася і подвигів чи проривів уже нікому не потрібно ,можна потроху далі зневажати свою армію.
У Польщі 77% новостворених підприємств належать українцям
Сьогодні 06:41
Сьогодні 06:41
Справжнє «обличчя» Баха ожило: науковці відновили риси композитора з суперечливого черепа
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
Помер лауреат Нобелівської премії з фізики Лі Цзундао
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
6 серпня: свята, події, факти. Яблучний спас і День Хіросіми
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
На Монблані в Альпах відколовся льодовик: є загиблі й поранені альпіністи
5 Серпня 2024 23:38
5 Серпня 2024 23:38
У Чехії зростає кількість працевлаштованих українських лікарів
5 Серпня 2024 23:18
5 Серпня 2024 23:18
У 2024-му в Україні смертність утричі перевищує народжуваність
5 Серпня 2024 23:00
5 Серпня 2024 23:00
Одна з небагатьох. Ірландія звинуватила Росію в шпигунстві
5 Серпня 2024 22:39
5 Серпня 2024 22:39
Діти волинських прикордонників вирушили на відпочинок до Болгарії
5 Серпня 2024 22:20
5 Серпня 2024 22:20
Тривалий час лікувався: помер захисник з Волині Валерій Шевчук
5 Серпня 2024 22:00
5 Серпня 2024 22:00
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.