Як може виглядати реконструйований луцький РАЦС. Фото
Лучанам пропонують оцінити та обговорити цікаві архітектурні пропозиції щодо реконструкції старої будівлі РАЦСу під сучасний Центр адмінпослуг (ЦНАП).
Про це написав заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе у Фейсбуці.
"Це варіанти проектів, які ми отримали. Хотів би дізнатися вашу думку щодо них.
Під кожним фото є невеликий опис проекту, а також посилання на додаткові матеріали – рішення щодо облаштування внутрішнього простору, благоустрою, планування і так далі.
Ставте лайк під тим варіантом, який сподобався, пишіть коментарі. За конструктивні пропозиції будемо вдячні!" - йдеться у дописі.Інші фото проекту: goo.gl/P2zA5s
Головна мета концепції Тараса Львовича та PPGDetail Architects – поєднати буденність та вишукану урочистість в одній будівлі. Фасад виконаний із легких напівпрозорих конструкцій. Всередині будівлі - максимальний open space, є зручний підйом для людей з інвалідністю, щоб вільно пересуватися з поверху на поверх.Інші фото проекту: goo.gl/yUqei1
Концепція архітектурно-проектної групи Анни Курій пропонує максимально зберегти існуючий образ і архітектурну форму будівлі, додавши деякі сучасні елементи. Всі планувальні рішення розроблені таким чином, щоб забезпечити максимальну кількість відкритого простору і природного освітлення приміщень. Також будівля повністю доступна для людей з інвалідністю. Окрема увага у цьому проекті приділяється створенню сучасного благоустрою навколо будівлі.Інші фото проекту: goo.gl/yEK7U4
Концепція архітектора Оксани Матвєєвої – це поєднання монохромного інтер’єру та яскравої інфографіки, яка дасть можливість набагато зручніше орієнтуватися у просторі. Фасад виконаний із алюмінієвих композитних панелей та фасадної декоративної штукатурки. Над головним входом на 2-й поверх розміщений цікавий навіс – модифіковані бджолині соти, виконані з композитного матеріалу та скла на тросах.Концепція Анатолія Єксарьова і Dekart Studio.
Фасад будівлі виконаний із системи навісних декоративних панелей з перфораційними малюнками і вентильованим фасадом з панелей HPL пооцинкованому каркасу. Основний акцентний модуль головного фасаду створює можливість зручно направляти відвідувачів центру у приміщення всіх рівнів і виконаний з фасадної системи. Вміщує головні сходи і ліфт для людей з інвалідністю. Дизайнерське рішення також передбачає створення унікального світильника для освітлення атріумного простору.
Закликав активно залишати відгуки і радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 23
наречений
Показати IP
6 Березня 2018 19:49
хоч би не впасти з тих східців. робіть такі щоб було зручно і доступно і пандус.
Факт
Показати IP
6 Березня 2018 19:58
Розвалити і посадити парк
Останній емігрант до Факт
Показати IP
6 Березня 2018 22:18
Під адміністративні центри треба віддавати зводські споруди, а такі споруди під культурні заклади. Ви що подуріли це задріпані контори, а де музеї де культура????
На що будуть дивитися туристи?
Що за народ тут живе взагалі тут скоро залишаться одні інваліди та пенсіонери. Люди втікайте куди бачите
Всезнайко
Показати IP
6 Березня 2018 20:27
А бандерик де?
Європа до Всезнайко
Показати IP
6 Березня 2018 22:28
Де концертний зал філармонії, де картинна галерея, де музей історії міста Луцька....
Що за народ українці. Кантори їм давай тож на електронне обслуговування переходите а не на шуфлядно-готівкове.
Юрій
Показати IP
6 Березня 2018 20:49
Перший, хто порушив ЗУ і ДБН є Парцхаладзе. Мав би знати, що луцький РАЦС має юридичний статус пам'ятки архітектури. І в даній ситуації згідно з вимогами чинного законодавства мова може йти не про реконструкцію, а лиш про РЕСТАВРАЦІЮ ! А решта ,що нам показують - то похідна від непрофесійного завдання до непрофесійного виконання, що тягне за собою адміністративну і кримінальну відповідальність. Ігоре ! Звертаюсь до тебе і застерігаю. Прояви мудрість, постав усе на законну основу і попутного вітру ! Бо якщо будемо так поступати, то ми ні ЦНАПу, ні РАЦСу і ,тим більше, України ніколи не збудуємо ! .
Лучанин
Показати IP
6 Березня 2018 21:25
Бандеру вашого, куди сховали?
Абвер
Показати IP
6 Березня 2018 21:26
І обов*язково Бандeру поставити. Тільки задом до будівлі, з піднятою рукою, як Лeнін, щоб відвідувачі ЗАГСу дивилися на дупу фюрeра!
Анонім до Абвер
Показати IP
7 Березня 2018 00:14
Солоденький, що ж ти так відверто мрієш про дупу здохлого фюрера? Їхай на**уй на ростб. там ти зійдеш за родича! І розповісиш багато "правдивих" історій про Україну! Щасти тобі, братчику! Грошенят заробиш, щоб тюльку свою прогодувати
Укропу
Показати IP
6 Березня 2018 21:42
Навіщо з рагсу цум робити, так підрядчику легше ?
Громадянин
Показати IP
6 Березня 2018 22:15
Намірившись реконструювати РАЦС у ЦНАП, міська влада мабуть не задалась питанням де тепер буде Луцький РАЦС
читач новим можновл
Показати IP
6 Березня 2018 22:21
Не чіпайте, бо й це розвалите!!!
Лучанка
Показати IP
6 Березня 2018 22:22
Це будинок Щастя де пенсіонерам будуть вручати квітанції про борги і заберати квартири у Фонд Олігархату України.
Ярик
Показати IP
6 Березня 2018 22:25
Треба що простіше то краще. І дійсно не робіть ЦУМ з загсу!
Мешканець пр-ту Моло
Показати IP
6 Березня 2018 22:25
Все дуже класно, просто супер, але заберіть з даху цю антену.
Архітектор
Показати IP
7 Березня 2018 00:08
Є ж хороші приклади. Ось зробили ж реставрацію палацу культури "Україна". Збережено первинний образ, архітектурний облік, автентичність споруди. Єдине, що тільки осклення замінили на тоноване броньоване і то тільки з вимог безпеки . Оснастили, що логічно, ще сучасним інженерним обладнанням. Хоча автор проекту арх. Маринченко мала серйозні претензії за порушення авторського права. А тут повна профанація, дилетанство, ігнорування законів і будівельних норм, починаючи від замміністра і закінчуючи, так званими, учасниками творчого дійства. Quo vadis ? Ніхто ж не каже, що з спорудою не треба нічого робити - тільки ж не з dypu stronu .
Вітя
Показати IP
7 Березня 2018 10:01
Дорогі зробіть для початку !!!Повивалюйте ті старі маршуткі(собачі будки) і тролейбуси , замість них купіть новий великий транспорт!
Х?рньою занімаєтеся товаріщі!
Фантазії
Показати IP
7 Березня 2018 10:07
в архітекторів дійсно не вистачає. Що це за холодні, бездушні, позбавлені української автентичності споруди. Невже у всіх РАГС викликає такі моторошні відчуття. Та навіть, якщо вже так, то хоч би ті дурнуваті панелі не були просто пилозбірниками, а виконували б корисну функцію - встановити сонячі панелі. На одну проблему-обігрівння- було б менше, і для міста утримування такої гаргари дешевше.
М
Показати IP
7 Березня 2018 10:41
Будь-який новий проект буде кращий за те страхіття, що зараз маємо!
Житель
Показати IP
7 Березня 2018 10:55
Перший самий кращий. А помаранчевий це справді щось схоже на Порт Сіті.
Луч
Показати IP
7 Березня 2018 14:50
Молю змініть архітектора, бо реально скоро все місто буде як цум чи там там
вовк
Показати IP